Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek milyen szokásaitok...

Nektek milyen szokásaitok vannak az alvóhelyetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én pl. sosem alszom polc/lámpa alatt vagy az emeletes ágy alsó részén, a plafonnak kell felettem lennie. Azt pedig most vettem észre, hogy nem tudatosan, de mindig az ajtótól legtávolabbi helyet választom, akkor is, ha nem egyedül alszom.

2017. jún. 13. 23:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Nincs igazán szokásom. Az mindenesetre jó, hogy az ablak mellett van az ágyam. A külső fal eleve hűvösebb, ezen kívül elég felülni, ha ki akarom nyitni az ablakot, vagy felhúzni a rolót. Éjjeli lámpa is kell, mert szeretek az ágyban fekve olvasni.
2017. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem bírok úgy aludni, ha nyitva van a szobaajto és csak teljesen sötétben tudok, még a konnektor elosztó gombját is leragasztom
2017. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Full sötétben,

Párna nélkül, zokni nélkül

17-20 fokban a legjobb.


Legeslegjobb vendégségben, azért mert itthon van a vállalkozásom és valahogy álmomban is pörög az agyam.

2017. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Szükségem van a nagypárnára de az legyen olyan vékony mint egy papírlap. A takarót is szeretem főleg ha jó nehéz, ami télen jó, nyáron már nem annyira. Ha fal melletti az ágy akkor szeretek kívül aludni.

Koliban pedig azt az ágyat preferálom amire a legkevésbé lehet rögtön rálátni ha valaki benyit.

2017. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kicsi virike válasza:
74%
Fal mellett:) lábfej takarón kívül! Jajj és hasra fekve.
2017. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

- Az alvást mindig baloldalamra dőlve kezdem el.

- kispárna nélkül nem tudok aludni.

- hálózokni télen-nyáron. Enélkül sem tudok elaludni

-akárhol alszom ha van ablak, akkor a sötétítőfüggönyt soha nem húzom be. Látnom kell a holdat, vagy reggeli világosságot. Teljes sötétség nem lehet. Valamiért nem bírom a teljes sötétséget. Ha idegen helyen mondjuk nincs ablak, akkor az éjjeli lámpa kell hogy égjen, a lényeg, hogy ne legyen sötét.

Ezekről már nem szokok le szerintem, így közel a 40-hez

2017. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

-Full sötét

-Csend

-Hasamon tudok elaludni, de előtte jobb oldalt kezdem, majd bal oldal és a hasamon.

2017. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Eddig mindig hasamon aludtam , de már vagy a bal oldalmon vagy a hátamon ( gerincfredülés miatt korzettet kell hordjak és máshogy nem lehet aludni benne ) na meg korom sötét , ágy abalak alatt a radiátornak neki tolva nyárom ablak nyitva takaro félre dobva , télen meg neki nyomódok a forro radiátornak aminek hosszabb idő után a lábamon vörös csíkok szoktak lenni a forro radiátortól , de máshogy nem tudok elaludni , nyáron meg ha fúj , ha eseik akkor is rolo le huzva ablak nyitva :)
2017. jún. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Szeretem a nagy párnákat, hogy ne lógjon a fejem és a karom alá is rakok párnát.

Ne legyen korom sötét, lássak, amíg/amikor kinyitom a szemem.

Szeretem az érzést, ahogy a paplannal be vagyok takarózva. Nyáron ezért is nehéz aludnom.

2017. jún. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az a szokásom, hogy a legnagyobb hidegben sem húzok zoknit alváshoz, mert akaratlanul is kitekerem vele a huzatból a takarót.

És hasonfekve egyáltalán nem tudok aludni. A strandon félkómában, a hátamat süttetve maximum, de egy komolyabb alvás kizárt ebben a pózban.

2017. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!