Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy az ember...

Miért van az,hogy az ember mindent megtesz egy lány miatt, akkor mi az ami miatt nem kapja meg???? Nem voltam elég jó??? Vagy rossz legyek??? Jó legyek, rossz legyek???

Figyelt kérdés

Egész életében kapaszkodok abba a gondolatba, hogy megkapja álmai lányát.. De nem...

Miért van az, hogy amihez nagyon ragaszkodsz, nem kapod meg....?

Miért? Valamit rosszul csinálok???

Próbálok csajt találni, de a mai nők nem hűségesek....

Vagy hűségesek, ezért nem kapom meg ? : )

Hiába vagy normális, hiába próbálsz meg neki megfelelni a sors kegyetlen!

Mindenki saját magára van utalva az életben?


2022. nov. 27. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomulsz nagyon? Rám egyszer egy fiú nagyon nyomult,de már nagyon kellemetlenül éreztem magam inkább ijesztőnek jött le mint gondoskodónak...10 percig nem írtam vissza és már olyanokat írogatott nekem mint amit te is ide írtál.
2022. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem josz be nekik 🤷‍♀️
2022. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert ez nem így működik.


A szerelem nem a háláról szól. Van nemi vonzalom, amiből kialakul, és van a figyelmesség és türelem, ami fenntartja. De előbbi nélkül nem megy.


Talán nem tetszel annak, akit kinéztél, és neked sem tetszik valaki, aki meg akarna tőled valamit. Ezért kell nyitott szemmel járni.


Emellett sokan panaszkodnak, hogy kedvesek, udvariasak, és mégsem viszonozza a lány: hát egy lóf*szt. Az, hogy az ember kedves, annak alapnak kell lennie. Ráadásul sokszor azt látni, hogy ezek az emberek csak akkor kedvesek, ha csajról van szó.

Persze remélem, Te nem ilyen vagy...


"Próbálok csajt találni, de a mai nők nem hűségesek...."

. Mi van? Ebben mi a logika?

2022. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kicsit túltolod és általánosítasz, plusz drámázol is.

A nők ezt nem nagyon szeretik.

2022. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egy férfinak nőre van szüksége,hacsak nem bu*i....

Hogy szerethesse vele legyen együtt, csak ez számít, legalábbis, ha magamból indulok ki....

Mondjuk sokak csak érdekből vannak együtt, nem szeretem a másikat meguntam stb.. Aztán váltok....

A szép nők sokkal több férfit vonzanak magukhoz,megkaphatnak szinte bárkit....

Míg egy férfi, csak kulloghat a nők után és élvezkedhet a szépségükben....

De a mai nők Főleg a magyarok közt, vannak olyan szépek, hogy eldobom az agyam....

Egyetlen egy nőt sem találtam, aki vonzódott volna hozzám....

Vajon miért?

Mit rontok el?

Valaki segít nekem, mit rontok el?

2022. nov. 28. 12:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Már segítettünk.

Drámázol. Az itteni kérdésed-kommented alapján olyan vagy, mint egy rossz mexikói szappanopera.

Ez túl sok egy nőnek.

2022. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Cubina ***** válasza:
Sajnos ez túl sok akárkinek. A nők szoktak drámázni, de ha te is rákezded, akkor rájuk ki fog figyelni? :D Vagy együtt fogtok drámázni, egymás idegeire menni? Legalább az egyik legyen normális.
2022. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na mindegy....
2022. dec. 5. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Hisztizel ez a baj. Ne vedd sértésnek nem annak szánom,de ez nagyon taszító legyen akármilyen hűséges/kedves típus is a lány. Ez ijesztő viselkedés a lányoknak és menekülnek,ha így írkálsz nekik is. Barátom ugyanilyen volt muszáj voltam letiltani,mert szép szóból nem értett. Pedig én nem vagyok az aki tilt simán és nem beszéli meg a dolgokat. Nem szeretem a nem lezárt dolgokat,de hát őt már muszáj volt.

Dolgozz magadon legyen önbizalmad ne mástól várd a boldogságot. Ha rendben vagy magaddal,akkor vonzó leszel az embereknek ennyi.

2022. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te sem vagy normàlis az biztos....
2022. dec. 5. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!