Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy kapcsolatért mindent megtesz az ember, de a külső tényezők mindig negatívak?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat, baráti kapcsolat. Mi van akkor, mit lehet tenni akkor, ha az egyik mindent megtesz ami aző része, de a külső tényezők áthúzzák a kapcsolatot?

2018. júl. 15. 02:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Példák: elhatározza a 2 ember, hogy elmegy együtt kirándulni, mindenki fizeti a maga részét, megszervezik, eltervezik, aztán indulás előtt a másik ember visszamondja, mert valami váratlan kiadásra másra kell a pénz neki. Ez csak egy példa, de több ilyen meg másmilyen egymás után.
2018. júl. 15. 02:32
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemcsak anyagi dolgok. Másik példa: megbeszélik, hogy együtt csinálnak valamit, erre a másik szól, hogy nem tudnak menni, mert ahova menni akartak, nyár végéig zárva lesz.
2018. júl. 15. 02:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor a lemondó fél nem tesz meg mindent, ha zárva lesz, akkor kerestek másikat, de ha mégse sikerül összehozni, akkor is legalább látszódjon rajta, hogy ő is igazán bánja.
2018. júl. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Veszitek a lapot es a megertesen alapulo valtozast meglepitek.

Nem ertem mi a kerdes... ugy erzed ezek csak kifogasok a masik reszerol? Ezt tedd helyre, mert ha nem az o hibaja es te megis ot hibaztatod az gaz.

2018. júl. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg lemondo fel?? Miert o lenne a lemondo fel... te is utana nezhettel volna hogy a hely zarva es akkor te lennel a “lemondo fel”... vagy a kozos kiadasra kolcsonozhetnel neki, ha szorult helyzetben vagy... mert akkor mihez is kell tars? Hogy TEGED ki”nyaljon”? Vagy te is megmozditod a kisujjad?
2018. júl. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kitartónak kell lenni, előbb-utóbb csak összejön valami. Mondjuk az egyiknek meg meg kéne tanulnia bánni a pénzzel, mert tartaléknak lennie kell, hogy emiatt ne kelljen programokat lemondani. (Hacsak ez nem ürügy volt..)
2018. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolatért?? Szerintem az emberi kapcsolatokat nem ezek a tényezõk határozzák meg.


Nem azon múlik, hogy elmentek-e kirándulni, vagy nyaralni. Pl. ha valaki nem az a típus, aki messzire eljárogat túrázni, akkor azzal más közös idõtöltést találtok ki, olyanokat, amire mindkettõtöknek van ideje/kedve/pénze.

2018. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem hibáztatom őt. Csak elegem van abból, hogy olyan, mintha külsőtényezők meg egyebek miatt mintha soha semmi nem sikerülne ebben a kapcsolatban.

5-ös, te kicsit félreértetted. Amiket leírtam, az 2 külön eset.

2018. júl. 15. 11:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a hely, ahova mentünk volna, én mást javasoltam, konkrétan másik helyet, de neki az nem felelt meg, és ő ragaszkodott mindenképpen ehhez, és már mikor megbeszéltük hogy megyünk, utána szólt hogy egész nyáron zárva lesz.
2018. júl. 15. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Azért így mar egy kicsit gyanús,hogy inkabb csak te teszel meg mindent ezért a kapcsolatért. Hiszen ha ennyire ragaszkodott ehhez a helyhez, illett volna tudnia(vagy tudta is), hogy egész nyáron zárva lesz.
2018. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!