Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként hogyan reagálnál ha...

Nőként hogyan reagálnál ha születésnapodra egy ismerősödtől ránctalanító krámet kapnál ajándékba?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 13:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi simabőrű van itt:)
2022. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Én örülnék neki. Persze, csak akkor ha valami jót kapok, amit egyébként is szeretek és használok.

Semmi sértő nincs benne. Nem 60 évesen kell elkezdeni krémet használni.

Mondjuk én eleve örülök minden kozmetikumnak.

2022. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Odaadnám anyukámnak, különben rám romlik.
2022. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy milyen màrkàjut adna, ha valami gagyit, akkor nem igazán használnám el, amúgy igen és nem is sértődnék meg rajta.
2022. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nevetnenk egy jót, és örülnék neki. 29 éves vagyok, de minden ilyesminek örülök, ha használ.

Egyszer egy ismerostol borkemenyedes eltavolitot kaptam, azóta is jó, hogy van itthon .

2022. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
Megjegyezném magamban, hogy nem sokat tud a bőrápolásról, és udvariasan megköszönném. Majd elhasználnám mondjuk lábápolásra.
2022. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

Én kaptam, baráttól, zselégyertya és tusfürdő társaságában. Mivel tudtam, hogy teszetosza, ezért azt feltételeztem, hogy ő _őszintén_ úgy gondolta, hogy mivel betöltöttem egy bizonyos életkort (akkor voltam 25, LOL. De az akkor már nagyon felnőttnek tűnt), ez már egy hasznos ajándék.

Én tapintatos vagyok, szóval vártam egy pár hónapot, hogy ne legyen feltűnő, és a semmiből elhívtam, hogy segítsen már egy barátomnak ajándékot választani, persze tudtam, hogy mit fogok neki venni, de a válogatás közben elmagyarázhattam neki, hogy mi az üzenete annak, ha tusfürdőt adsz, miért szar ajándék a dezodor és okés a parfüm, meg úgy alapvetően kinek mit illik, meg kinél mi fér bele.

Következő szülinapra egy üveg bort és egy vicces feliratú kötényt adott. Azt hiszem, megértette.

2022. dec. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A rancok kepzödese 25 ev felett elkezdödik (akkor meg nem latszanak, csak mikroszkoppal), de az "öregedes folyamata" mar akkor elkezdödik.


Manapsag minden jobb markaju arckrem ranctalanito.


En örülnek neki, ha egy jo markaju "ranctalanito " kremet kapnek ajandekba.


A ranctalanitast nem akkor kell elkezdeni, amikor a rancok mar latszanak, mert azokat mar nem lehet kremmel eltüntetni. A ranctalanito krem lenyege, hogy a rancok kialakulasat akadalyozza meg, ill. enyhiti, vagy keslelteti.

2023. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha valami jó minőségű, bőrtápláló, mézes-tejes, mandulás, argánolajos, jojobás vagy ilyesmi anyagról van szó, akkor én elhasználnám páromra és magamra, mint testápolót, illetve masszázskrémet.

Ha valami párszáz forintos olcsó, bóvli, akkor továbbadnám pár olcsójánoskodó ismerősömnek.

2023. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!