Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az utcán meglátsz egy...

Ha az utcán meglátsz egy számodra kedves híres embert, akkor odamész hozzá?

Figyelt kérdés
Egy közismert színésszel, énekessel, sportolóval, médiaszemélyiséggel néhány szót váltani, közös fotót készíteni, stb. Úgy, hogy előtte személyesen nem ismertétek egymást. Vagy ha valakinek volt ilyen tapasztalata, leírhatod, hogy az illető hogy reagált erre, kötélnek állt vagy elhárította.
2022. nov. 30. 07:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, kapásból megszólítod
Gondolkodsz rajta, aztán döntöd el
Nem, gátlásos vagy, esetleg nem akarod zavarni
38 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Le se szarom.
2022. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert tudom, hogy zavarnám. Én se örülnék, ha nem mehetnék el sehová nyugodtan, mert mindenféle idegenek odajönnének hozzám jópofizni. Jobbik esetben.
2022. nov. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Egy youtuber lakik a közelemben, de őt alig ismerik. Viszont mivel érdekel a téma, amiről tartalmat gyárt, én ismerem. Nem szólítom meg, mert nem tudom, hogy épp nem zavarom valamivel.
2022. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem zavarnám, mert ő is ember. Én se lennék boldog, ha lépten-nyomon valaki megszólítana.

Esetleg írok neki utána a közösségi oldalán, hogy örültem, hogy láthattam.

2022. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Ez a három opció nagyon rossz: nem mennék oda hozzá, de nem azért, mert gátlásos vagyok, hanem mert tisztelem annyira a magánéletét, hogy nem zavarnám ezzel.

Nem ez jelenti azt, hogy "számomra kedves"? Ha egy nyilvános, tematikus eseményen látnám, az más lenne persze.

2022. nov. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Kizárt, mert személyesen nem ismerem, azt meg nem tudom átérezni, hogy mi pluszt adna nekem, ha egy ilyen emberrel egy közös képet csinálnék, vagy úgy egyáltalán letámadnám. Amikor egy híres embert kedvelek, azt a tevékenysége miatt kedvelem, nem adna semmi pluszt egy közös kép az életemhez, vagy hogy elmondhassam, letámadtam. Olyan fajta rajongást soha egyetlen ember iránt sem éreztem, ami ezt indokolná.
2022. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, a kérdező híres ember és óvatos:)
2022. nov. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem, ugyanugy tekintek ra mint mas embert.
2022. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem. De nem azért, mert gátlásos vagyok, hanem mert nem szeretném zavarni. Biztos kellemetlen lehet, ha nem tudsz normálisan végigmenni az utcán, mert mindig megállít valaki. Egyébként meg miért tenném?
2022. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Talán egy olyan ember van akihez oda mennék, de vele se akarnék közös képet vagy bármit, csak elmondanám, hogy nagyra tartom a munkáját és remélem sokáig folytatja majd. Ő nem is annyira híres, hogy folyamatosan zavarják az emberek az utcán.
2022. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!