Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El akart rabolni, vagy csak...

El akart rabolni, vagy csak aggódott/segíteni akart?

Figyelt kérdés

Ez az eset már viszonylag régen történt, de mivel gyakran kell arra mennem, sokszor eszembe jut és nyomaszt. De nem tudom, hogy csak én reagálom-e túl....

Történt egy nap, hogy kijött rajtam valami hányásos nyavaja, ami a hazafelé vezető utamon érte el csúcspontját. Az otthonom és a buszmegálló közötti út egy része a falun kívül esik, csak a szántóföldek vannak ott. Ahogy ezen a szakaszon vonszoltam magam haza, a gyomrom végül megadta magát, és letérdeltem, várva, hogy jöjjön aminek jönnie kell. Pár pillantra rá jött egy kocsi, ami megállt mellettem. Kiszállt egy férfi, és megkérdezte, jól vagyok-e. Erőt véve magamon válaszoltam, hogy igen, köszönöm, minden rendben. Na és itt várt furcsává a helyzet, ugyanis nem akart elmenni. Kb fél percet állt ott, aztán megismételte a kérdését, ekkor már kicsit pánikolva mondtam, hogy igen, minden rendben, nyugodtan elmehet. De nem mozdult; pontosabban a kocsijához ment, (talán kivett belőle valamit), aztán ismét megindult felém. A gyomrom ezt a pillanatot választotta, hogy végleg feladja, és kiadtam a tartalmát. A pasi ekkor visszaült a kocsijába, és elhajtott.

Nekem ebben az sántít, hogy ha annyira az állapotom aggasztta, miért pont akkor ment el, mikor egyértelmű vált, hogy nem vagyok jól?



2022. nov. 30. 22:34
1 2
 1/14 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
87%

Szerintem miután látta hogy kiadtad magadból, azt gondolta hogy neki már nincsen dolga.


Ha elakart volna rabolni, vár egy kicsit.


De edtől függetlenül ne kodorogj ilyenkor ott!

2022. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, elakart rabolni, de megijedt, hogy elkap valami nyavalyàt és elhúzott. Az a hányás a legjobbkor jöhetett.
2022. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szetintem csak látta, hogy rosszúl vagy és segíteni akart. 2x megkérdezte, hogy jól vagy-e mivel nem kértél segítséget így tiszta lelkiismerettel mehetett tovább.
2022. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy akart elrabolni, ne nézz thrillereket, mert komolyan árt neked! Elég eltorzult világképed van, ha a segítő odafigyelést évek múltán is rettegést okozó veszélyként értelmezed!
2022. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akart elrabolni. Akkor nem kétszer megkérdezi, hogy hogy vagy, hanem egy zsákot húz a fejedre és le se sz.. hogy mi van veled. Gondolom segíteni akart, de érezte rajtad is, hogy nem igényled, másrészt ha el is vitt volna, gondolom féltette a kocsiját, hogy nehogy összehányd.
2022. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 Nagynénémet ugyanebben a faluban elkapta egy férfi hogy megerőszakolja, egy járókelő mentette meg, plusz az 5 km-re lévő településen folamatosak az eltűnések. Szerintem minden okom megvan az óvatosságra.
2022. nov. 30. 23:09
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy dolog az óvatosság, egy másik a rágódás, egy harmadik meg a rettegés.
2022. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg attól a háztól, és költözz olyan részre, ahol nem rettegsz! Így nem lehet leélni egy életet!
2022. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját sztorim.


Barátomékat látogattam meg vidéken. Az esőben megláttam a szomszéd faluban, a buszmegállóban a lányát. Megismertem, mert láttam róla egy rakás képet.

Megálltam, hogy elviszem, mire anyámba küldött, üvöltve.


1 óra múlva, bőrig ázva belépett a lakásba, én meg ott ültem a nappaliban. >:)

2022. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

"plusz az 5 km-re lévő településen folamatosak az eltűnések"


Nocsak! És még nem ürült ki az a település? :-)))

2022. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!