Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon lenézendő, ha szobafest...

Nagyon lenézendő, ha szobafestő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Érettségim van, ami jól sikerült, az egyetem viszont valahogy nem vonz. Szobafestő szakma viszont nagyon tetszik. Nagyon gáz lenne, ha ezt a szakmát választanám?
2022. dec. 1. 16:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól csinálod jól kereshetsz vele. Persze elkezdeni lesz nehéz ha vállalkozóként csinálnád. Ha kezdésnek alkalmazottként csinálod egy vállalkozónál akkor annyira nem fogod degeszre keresni magad, viszont maszekolni tudsz járni, és ha már ajánlanak másoknak meg egyre többen bíznak rád munkákat akkor már lehet vállalkozásban gondolkodni.
2022. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát, szükség van ilyen szakemberekre. :-)


Örülj neki, hogy tudod, hogy mit szeretnél, bele kell vágni!


Elkezded, meglátod, hogy elég-e?! Ha elég, szuper, ha többre vágysz, már lesz egy jó szakmád, és mellette kitalálod, hogy ami mást is szeretnél azt hobbiként végzed, vagy továbbképzed magad.

49f

2022. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Ezen múlik a jövőd, hogy mi mit gondolunk erről?
2022. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ez tök jól hangzik. A kitartással nincs gond, de tanulni mindig gyűlöltem, de azt is nyomtam, mert muszály volt.
2022. dec. 1. 16:36
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

"lenézendő"

Te fogsz lefelé nézni a létráról..

Az égvilágon semmi nincs benne, felnéznek rád, ha jól csinálod.

2022. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
3. Nem, persze, a döntés az én kezemben van. Csak furcsán néznek rám, hogy miért nem megyek egyetemre. Bevallom, az a nyomás, ami az egyetemen van, nem hiányzik. Rengeteg barátom panaszkodik.
2022. dec. 1. 16:38
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk volt egy festőnk, akit tökre szerettünk, mert szépen dolgozott. Abszolút megbecsültük. A jó szaki kincset ér. Ha udvarias, meghallja, amit a megrendelő szeretne, akkor jön és végez, amikor mondja, és szépen dolgozik, ezek értékessé tesznek egy szakit. Minden szakmát lehet szépen csinálni, ezt is. 2# voltam.
2022. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell mindenkinek diploma, az kell, hogy az ember a helyén legyen. Ha te meg ezt tudod magadról, és a nyomás ellenére ki mered mondani, az jó önismeretre és egészséges lélekre vall, szóval jó lesz neked. :-)
2022. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8. Nem titok, jártam egyetemre egy félévet. Hát, olyan rosszul életemben nem éreztem magam. Bár ez lehet, hogy egyedi. Azt éreztem, hogy ott fogok elpusztulni, mentálisan mindenképp.
2022. dec. 1. 16:51
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Remélem, a sok kötelességbeli tanulás során megtanultad, hogy a muszáj pontos jé.


Mindettől függetlenül szobafestőként nem a helyesírásodról fognak faggatni. S festésre mindig szükség lesz, tán jobban is fogsz keresni, mint sok diplomás.


Csak találd meg a helyed a közösségben...

2022. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!