Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon lenézendő, ha szobafest...

Nagyon lenézendő, ha szobafestő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Érettségim van, ami jól sikerült, az egyetem viszont valahogy nem vonz. Szobafestő szakma viszont nagyon tetszik. Nagyon gáz lenne, ha ezt a szakmát választanám?
2022. dec. 1. 16:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
A diplomás munkakörök 90%-nál többet fogsz keresni vállalkozóként pár év tapasztalattal. Szóval én a két mesterdiplomámmal inkább felnézek rád. Másrészt én is gondolkozok valami tanfolyamon, ezért aztán tényleg megérte az egyetem (pedig nem büfé szakot végeztem és jó pozim is van).
2022. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Hasznos szakma, arról nem is beszélve, hogy jól kereshetsz vele
2022. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem lenézendő, csináld azt ami vonz.
2022. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%
Bármivel lehet jól keresni, akár meg is lehet gazdagodni. A szorgalmadtól meg a belefektetet munkádtól függ. Aki lenéz valakit, mert festő, ott komoly gondok vannak fejben. Sose értettem miért nézik le szakmákat. Az egész világon minden amit pénzen meg lehet venni, minden dolgos munkás emberek által épül, készül, jön létre. Az intelligencia, értelmesség meg nincs diplomához kötve.
2022. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%
Ha itthon alkalmazott maradsz akkor nem fogsz jól keresni, vállalkozni kell de az külön műfaj attól hogy jó szakember vagy nem biztos hogy vállalkozónak is jó leszel. Azért jó az a diploma ha ott van a háttérben, utána bármikor le lehet tenni egy festő okj-t.
2022. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15. De milyet? Orvosira, jogra, mérnökire nem lennék jó.
2022. dec. 1. 18:03
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Mégis miért lenne lenézendő dolog?

A tisztességes munka soha nem szégyen!

Szobafestőkre is szükség van, pont ugyanúgy, mint a diplomás szakemberekre.

2022. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
Gyakorlatilag bármilyen diploma, de egyszer hálás leszel hogy ott van a háttérben.
2022. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem lenézendő. Szerintem sose ciki, ha valaki tudja mit akar, van célja az életben, és dolgozni akar. :)
2022. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
10. Igazad van, máskor jobban odafigyelek. De szerintem sokan eltévesztik.
2022. dec. 1. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!