Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki az ablakon nézett...

Valaki az ablakon nézett miközben az autóban szexeltünk! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez már egy pár éves sztori, de azóta is rettegés fog el ha vissza gondolok, és nem tudunk rá magyaràzatot. A mostani párommal régen, mikor még mindketten szüleinknél laktunk, sokszor volt hasonló, hogy az autóban megkívántuk egymást, igazából nem is akartunk otthon zavarkodni. Szóval akkor este, megálltunk egy kietlen erdős mezős területen, ami 2 város között volt,és éppen szeretkeztünk,már amennyire egy autóban lehet. Mindketten teljesen meztelenül voltunk...én közben félre néztem oldalra, és azt láttam hogy egy férfi közel az ablak üvegnél áll, és néz minket, mindezt éjjel sötétben. A vér megfagyott bennem, azonnal szóltam, vagyis suttogtam páromnak, hogy ott áll valaki. Amikor ő is oda nézett, az illető lebukott az autó mellé egyből. Mindent abbagyagytunk, párom vissza ült a kormány mögé, és elindította az autót. Közben néztünk körbe a sötétben az autóból,hogy hol lehet a kukkolo, egyáltalán egyedül van, vagy többen vannak, és mit akar/akarnak. Elgurult pár métert, felöltözött félig, majd kiszàllt lámpával, hogy ő megkeresi és elintézi...De addigra senki sem volt a környéken, legalábbis nem látta.

És ahogy írtam ez egy városon falun kívüli bozótos, még az autó úttól is be kellett menni sokat földúton, ahol mi megàlltunk. Sem házak, sem semmi nem volt kb 8 kmes körzetben. Ki lehetett az, és miért?


2022. dec. 1. 20:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%

Több horror film is kezdődik így :)

Meg van kimondottan erről szóló film is.Kietlen helyen autóban szexelő párokat öl meg egy sorozatgyilkos!

2022. dec. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a fűrészes gyilkos volt. A barátod dákóját akarta levágni.
2022. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!