Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pár szavas üzenet, de mindig...

Pár szavas üzenet, de mindig ő keres?

Figyelt kérdés

Egyre furcsábbnak találom, hogy van egy illető akivel van köztünk egy és más. Személyesen érdeklődőbb ugyan, de írásban nem nagyon erőlteti meg magát.


A pár szavas válaszai miatt mindig ignorálom, így nincs köztünk érdemi kommunikáció. Viszont ennek ellenére mindig keres, még ha pár sort is...de ír. Legtöbbször bókot vagy valami kellemeset. Nem lehangolót. Csak nem megy tovább a dolog, akkor sem ha én kifejtősebben reagálok.


Létezik hogy valaki ilyen típus, vagy egyszerűen csak nem szeret chatelni? Minek keresi a társaságom ha nem igazán vágyik a beszélgetésre?



2022. dec. 1. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Az egy és más miatt.
2022. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Az a része már megvan. De a látszat érdeklődést is fent kell tartani.
2022. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Lol te csavo vagy? Es bokokat kapsz egy lanytol? Wtf
2022. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak akkor miért sír a szája, hogy nem akarok tőle többet. Kész a válasz. Nem megy a kommunikáció és nem feltétlenül az én hibám ez. Azért ignorálok mert egy-két szavas válaszokkal nem lehet mit kezdeni.


Ha legalább nem ő panaszkodna erre, akkor megérteném. De így, érthetetlen számomra.

2022. dec. 1. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:
7: miert, mi van abban? Ujabban lanyok, nok udvarolnak a pasiknak, ok arasztjak el ajandekokkal, ha kell, ha nem, ok kezdemenyeznek. Kiforditott vilagban elunk. ;-)
2022. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a nő vagyok.
2022. dec. 1. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
9: igy akar kotodni hozzad.
2022. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
No vagy es csak baszni akarsz. Bemutatsz a baratnoidnek? Vagy magadnak 😂
2022. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is panaszkodot már rengeteg nő hogy keveset beszélek. Chatet meg kifejezetten utálom. Sokan szakitottak is ezért.


Téged mért zavar hogy kevesebbet ír, ha kedveled és jolérzed magad vele?

2022. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi?
2022. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!