Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy mennyire igazságtalan az, hogy amíg a 16 éves Beverly Hillsben lakó elkényeztetett kamaszlány legnagyobb problémája, hogy Guccit vagy Pradat vegyen fel, addig van, aki szó szerint éhínségben hal meg ugyanabban a percben?

Figyelt kérdés
Tehát így általánosságban azt, mennyire egy igazságtalan, legalja, rohadék dolog az élet, mert van, akinek aranyélete van, van, aki pedig ha 1 napot szenvedés, nélkülözés és gyötrelmek nélkül élhetne, már mosollyal halna meg a következő nap.
2022. dec. 3. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A világ igazságtalan, és ezen nem változtat az sem, ha valaki naphosszat ezen agonizál.
2022. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Megmondom őszintén, nem.
2022. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
bocs, agonizálás helyett inkább a lamentálás a helyesebb szó amit kerestem.
2022. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Az az igazságtalanság, hogy a 16 éves lány szülei ezt megengedik. A gazdagok, ha ilyen jó helyzetben vannak adományozniuk kéne, s nem arra gondolni, hogy hogyan lehetnének még gazdagabbak. Én is szegénységben nőttem fel, de az elmúlt időszakban megtapasztaltam nem biztos hogy akinek van pénze mindene megvan.Nagyon sokan kifelejtik Istent az életükből, nekem ő jelenti a gazdagságot.
2022. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
És azon gondolkodtál már, hogy van aki kidolgozza a belét, spórol, saját ötletei vannak, amiket elad és megvalósít, kockázatot vállal, befektet stb. Van aki meg nagyon jól elvan munkakerülőként. Van aki meg jól elvan egy 8 órás betanított munkán, persze többre akar jutni, de nem tesz érte, csak várja a sültgalambot, meg hogy adjon az állam. S lassan az ilyenek már tényleg jobban élnek, mint aki keményen dolgozik. Köszönhetően az ilyen-olyan támogatásoknak, bérkompenzációnak és szociális hálónak köszönhetően. S sokan vissza is élnek a helyzetükkel, hogy ő rászorult. Ez szerinted igazságos?
2022. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindenkinek saját szíve joga, hogy a pénzével mit csinál, adakozni akar-e belőle vagy nem.
2022. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
És az mennyire igazságtalan már, hogy valakinek 25 centis farka van, nekem meg egyáltalán nincs farkam?
2022. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
És ettől a kérdéstől jobb lesz bármi?
2022. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
#7 Ha lány vagy akkor nem meglepő, férfiként azért elég szopóálarc.
2022. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy meg mi lenne igazságos?


Ha a 16 éves elkényeztetett lány utcára kerülne és éhen halna attól még a másik is ugyanúgy éhen halna.

2022. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!