Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerencsésnek mondhatom magam...

Szerencsésnek mondhatom magam amiatt, mert nincs egyetlen egy hülye kamaszlány sem a családomban/környezetemben?

Figyelt kérdés

Nos, van egy 14 éves húgom, neki van 3 barátnője, akik 13, 14 és 14 évesek. Akkor van egy lány rokonunk, aki szintén 14 éves. A legjobb barátomnak pedig van kettő unokahúga, ők 12 és 14 évesek.

Azt nehéz leírni, hogy pontosan miben nyilvánul ez meg, egyszerűen nem olyanok, mint a mai tinik. Pl. nem sminkelnek, nem teszik ki mindenüket, nem buliznak, nem isznak, nem pasiznak(illetve a húgomnak van barátja, de ezt most hagyjuk...), nem szexelnek, meg ilyenek...

20/F



2018. szept. 24. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szerencse, bár sokan lehetnek azért így. Na de ebben számodra mi olyan nagyon jó? Gondolod, hogy másoknak a tini p-tól megy el az életkedve??
2018. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Hat en nagyon örülnék. Van egy lassan 15 éves "fogadott" rokonom, szeptemberben megy közepsuliba. Hat remelem nem lesz belőle egy tini ribi. Meg mindenáron beilleszkedni akaró csajszi.

En azokkal a tipikus hülye kamaszlanyokat nehezen viselem, mert sosem voltam olyan, s nagyon nem ertem a viselkedésüket. Bar volt olyan lany, akivel ezek közül is kijöttem.


21L

2018. szept. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!