Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkó voltam hogy így tettem?

Bunkó voltam hogy így tettem?

Figyelt kérdés
Egy barátom szerelmes belém. Én nem viszonoztam az érzéseit. Barátok maradtunk, átbeszéltük a dolgokat. Azóta sokszor volt kedves velem, haverilag próbált túlságosan is közel kerülni hozzám. Ajándékokat hozott nekem, elhívott helyekre, minden nap rám írt. És én meg elkezdtem kerülni emiatt mert soknak érzem a viselkedését. Mondtam neki, hogy nekem ez így kellemetlen érzés és ne halmozzon el ajándékokkal. Persze udvarias voltam megköszöntem neki, de közöltem, hogy mindezt ne tegye és azt is elmondtam neki, hogy gyakran sok a viselkedése és sok dolog amit még csinál nyomulásnak veszem

2022. dec. 3. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem voltál bunkó
2022. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt voltál.
2022. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem voltál bunkó, max. az elején kicsit inkorrekt, hogy hagytad friend zone-ban szenvedni, amíg rá nem untál. Gondolom tanultál belőle
2022. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad, nyugi. Nem sértődött meg?
2022. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Kerüld el teljesen. Mert ha reményt adsz neki azt hiszi egyszer bekapod a faxát amiről valószínűleg fantáziàl is.
2022. dec. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó.
2022. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó voltál, inkább mint ahogy én jártam, hogy a csaj vigyorgott és elfogadta rendszeresen az ajándékai át, de esze ágában sem volt velem járni. Csak kihasznalta hogy szerelmes voltam belé
2022. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es HA barátként adtál neki ajándékot mit kellett volna tennie,ha visszautasítja az lett volna baj?
2022. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!