Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg rosszul tettem hogy...

Tényleg rosszul tettem hogy őszinte voltam egy iskola társ lány barátommal?

Figyelt kérdés

Idén Májusban jártam ki a középsulit.

És ezelőtt kb 2 vagy 3 hónapja történt meg ez a helyzet amikor iskolás voltam.

Éppen nagy szünet volt és beszélgettem a lányokkal szünetben az udvaron és nem tudom pontosan már mi okból kifolyólag született meg ez a gondolat a fejemben de azt mondtam neki hogy kicsik a keblei. És ez bűn ?

Amire a többi lányok is kérdőre vontak engemet hogy hogyan képzelem én hogy egy ilyen szép lányról ilyet állítok.

Amúgy tényleg aranyos szép csaj csak na nem direkt volt de ki mondtam.

Erre fel az illető személy meg haragudott rám kicsit és mondtam bocs csak őszinte voltam.

Persze később meg bántam amit mondtam.

Fiú vagyok 20 éves.

Örömmel várom a lányok válaszát is.

privát üzenetet is örömmel fogadok.


2017. júl. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Relativitás elméletet s a mindenki egy önálló különülés tényét kellett volna megmutasd nekik.
2017. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Az a mentség, hogy "csak őszinte voltál" akkor jogos, ha előtte kérdezik is a véleményedet, így viszont csak a semmiért cseszted el a lány napját. Tényleg rosszul tetted, de amúgy nem tűnsz s..ggfejnek, szóval ha lehet, a jövőben vigyázz egy kicsit jobban, hogy mi csúszik ki a szádon.
2017. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó hozzászóló: Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is kedves vagy.
2017. júl. 4. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon elengedted magad a társaságban, bár ez nem kifogás. Nekem van sokkal rosszabb ismerősöm, aki tényleg mindig mindent kimond amit gondol, én például megkaptam, hogy gáz a stílusom, (csak sokkal vulgárisabban) holott se nem vágott a témába, se nem kérdeztem. :D

Szerintem ez egy olyan dolog, amin csak egy rövid ideig fog rágódni, úgyhogy ne aggódj, ráadásul az jó ha megbántad.

2017. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló: nagyon szépen köszönöm a választ előre is , kedves vagy.
2017. júl. 4. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom leírni, amit a 2. válaszoló. Alapvetően a lányok reakciója sem normális, mert attól, hogy nekik szép vki, másnak lehet más véleménye róla. Itt tényleg az a baj, hogy te abban a pillanatban meg talán még most is az őszinteséget kevered a kéretlen észosztogatással. Ez már a bunkóság kategória, mert megkérdezve nem voltál, nem volt fontos a megszólalásod (ha segítség miatt mondasz vmit, pl. bocsi, kaja van a fogad között, vagy többen is észrevették, hogy picit büdi vagy, az oké... de kit érdekel, hogy melyik lánynak mekkora a melle?).
2017. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!