Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor értik meg ezeket a...

Mikor értik meg ezeket a dolgokat az emberek meg végre?

Figyelt kérdés

A legtöbb katasztrófa amit ember okoz általában azért van,mert nem kap tiszteletet senkitől bármit is csinál.

Illetve hogy ez a sok terápia meg eladásra gyártott könyvek nem működnek,és sokkal szimplább a megoldás a mai társadalmi gondokra.


2022. dec. 4. 21:13
 1/6 Kólauborkával ***** válasza:
90%
Nem igazán értem mit kéne érteni az irományodból.
2022. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kérdésedet sem sikerült érthetően kiírni.
2022. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek szerintem fuss neki mégegyszer, mert totál értelmezhetetlen.
2022. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nehezen érthető mit akarsz kihozni. Nekem az jött le hogy X ember azért csinál Z szörnyű dolgot mert Y emberek nem tisztelték X embert.


Ha jól értelmeztem akkor a válasz a következő: A tiszteletet ki kell érdemelni, az nem olyan dolog ami járna bárkinek is csak azért mert létezik. Nem várhatja el senki hogy a társadalom változzon az illető miatt, az illetőnek kell adaptálódnia a társadalomhoz.

2022. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Te vagy az Csaba?

Amúgy de, a terápia működik, csak olyanokat kellene megkérdezni, akik tényleg járnak, nem csak véleményük van róla.

2022. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kérdésed alapvetően téved, nem ezért van a legtöbb katasztrófa, hanem mert valaki nem figyel oda a munkájára vagy mert valakinek anyagi haszna volt abból hogy valamit ellopjon, ne építsen be vagy ne végezzen el.

a haszonszerzés és a figyelmetlenség a legtöbb - nem természetes - katasztrófa oka.

2022. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!