Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem értem az ilyen...

Csak én nem értem az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Szóval én nem értem azokat akik ha már csak csúnyán szólnak hozzá megsértődnek( itt a hangnemre gondolok). Nálunk mindig k**va anyázunk meg hasonlók és senki nem veszi magára. Meg nem állnak ki magukért, már több gyereket is meg kellet védenem. Most csak azért kérdezem mert egy gyerek miatt kaptam beírást mert megkellet védenem és ezért felrugtam egy srácot székestül. Meg hogyan tudnák segíteni? Nem lehet valahogy megváltoztatni ezen a téren? Mert nálunk az ilyenekbe nagyon bele vannak álva. A válaszokat előre is köszönöm.

2022. dec. 6. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"megkellet védenem és ezért felrugtam egy srácot székestül. Meg hogyan tudnák segíteni?"

Az nem megoldás, hogy felrúgod székestül azt, aki nem tudom, mit csinált... A tettlegességet felejtsd el! Máshogy segíts: szólj be neki (de ne trágárkodj, ne legyél alpári, azzal lehet, hogy csak még rosszab lesz a helyzet), hogy észbe kapjon, hogy szálljon le arról, akit meg akartál védeni.

2022. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, lehet hogy tényleg egy kicsit agresszív vagyok. Amugy azóta leszált róla, de nem lehet megtanítani az ilyen embereknek( aki nem szól vissza) hogy mit szóljanak vissza? Vagy bármi ilyen?
2022. dec. 8. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbáld meg. :)
2022. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!