Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges belső emigrációba...

Lehetséges belső emigrációba vonulni, amikor már tudatosan nem akarok mások kedve szerinti ritmusban és stílusban létezni?

Figyelt kérdés

Csendesen, szépen, nyugalmasan akarok élni, amilyen én magam is vagyok a bensőmben amikor mások békénhagynak.

Elfáradok a kényszeres hangoskodásban és nyüzsgésben amit a családtagjaim, ismerőseim, kollégáim, ismeretleneim akarnak rámerőltetni.


2022. dec. 7. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki nem akar így élni?
2022. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben a világban minden csak pénzkérdés.
2022. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azt csinal mindenki amit akar
2022. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felszámolod az ismerősöket, elköltözöl a családtól valami erdőbe, tanyára, vagy présházba, keresel munkahelyet, amit HO-ban tudsz végezni és garantált csend lesz körülötted.
2022. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ezt is csinálom, egyedül élek + távmunka.
2022. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha teljesen egyedül élnél a földön, meg kellene küzdened az állatvilággal. Engem is idegesítenek néha az ismerőseim stb, de arra gondolok hogy még mindig jobb mint egy tigris vagy medve.
2022. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!