Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt valami ijesztő, de...

Volt valami ijesztő, de paranormális jelenséghez nem kapcsolható élményetek?

Figyelt kérdés

Ha gondoljátok, írjátok le a történetet:)

Nekem kettő volt. Az első talán csak azért volt ijesztő, mert elég bizarrnak tartottam a helyzetet. Az egyik sulis műsorra próbáltunk az osztállyal és az ofővel. Abban az épületben voltunk, amiben a falu minden programját tartják, és mivel kaptunk pihenőidőt kicsit fel akartuk fedezni. A színpad mögött viszonylag sok szoba volt, kicsit olyan backrooms hangulattal, és az egyikben találtunk egy fél próbababát. Nem tudom miért,de nekem para volt, hogy semmi mást nem hagytak ott, csak egy random csonka babát.

A második az volt, mikor még 15 évesen diákmunka után vártam a buszt, és egy ránézésre középkorú idegen nő kitartóan győzködött, hogy menjek vele, majd ő hazavisz, ne várjak a buszra. Arra se lehetett volna fogni a túlzott kedvességét, hogy "ne ázzak a szakadó esőben", mert ragyogó napsütés volt. És egyszerűen nem akart elmenni. Végül otthagytam inkább,és hála istennek nem jött utánam.



2022. dec. 11. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
2016-ban egy egymástól 300 km.-re lévő településen találkoztam egy hasonlóan ugyanolyan emberrel, aki ott, abban a településen nem jelenhetett meg, csak a másikban lehetett ott.
2022. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel ugyanazon az útvonalon megyek munkába, de általában zenét hallgatok és befelé figyelek, felkészülök lélekben a napra, így nem szoktam az embereket megnézni. Kivéve egy lányt, aki minden nap ugyanakkor és ugyanott jön szembe velem. Ránézésre nem magyar nemzetiségű, mediterrán vonásai vannak, egyszerű, mégis valamiért nagyon vonzó, így ezer közül is felismerném. Nos, nemrég céges ügyben 200 km-re az előzőleg említett várostól tartózkodtam, mikor is ugyanúgy szembejött velem az utcán... Nem kicsit lepődtem meg, bár ő nem hiszem, hogy felfigyelt rám bármikor is, nagyon kedvetlen mindig. :/
2022. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nevemen szólítanak az utcán olyan emberek néha, akiket azelőtt soha nem láttam, nem is ismerem őket...
2022. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszoló, biztos ugyanazt a nőt láttad a másik városban?
2022. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Anotalkon volt olyan, ami egy anonim chat oldal, hogy valaki tudta a keresztnevemet, holott soha, senkinek nem adom meg ott a nevemet...
2022. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A sulinkon, illetve annak környékén hatalmas felújítások vannak, már közel fél éve, de még mindig borzasztóan rosszul állnak az egésszel. Rengeteg munkás van arra, a legtöbbjük nem is dolgozik, így ráérnek bámészkodni, és így történik az is, hogy a fiatal lányok rendre odaszólásokat, mocskos mondatokat kapnak tőlük. Ez volt velem is, csak kicsit összetettebben.

Pechemre, a szaktársak közül csak én megyek abba az irányba, és hiába vannak még sokan az utcán körülöttem, konkrétan velem nincs olyankor senki. Volt egy munkás, aki állandóan köszöngetett mindenkinek, köztük nekem is. Aztán egyszer elém állt és olyanokat kezdett mondani, hogy "olyan szép kislány vagy, had adjak már neked valamit! Mindig itt van nálam, legalább most át tudnám adni!". (amúgy magas is vagyok, meg már egy ideje 20+ -os is)

Annyira para volt, hiába mondogattam, hogy ne adjon nekem semmit, csak egyre tolta tovább, hogy de, ő ragaszkodik hozzá. Aztán közöltem, hogy elkések óráról és gyorsan leléptem. Annyira rám hozta a frászt, hogy azóta 5-10 perces kerülőket teszek, csak is azért, hogy még véletlenül se lásson meg, vagy én se lássam őt. Még most is kirázott a hideg...

(kinézetre 50+ -osnak tűnt)

2022. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 nagyon sajnálom, velem is történt már hasonló, de melyik nővel nem? :( Egyszerűen undorítóak ezek a "férfiak", gusztustalan mocskos férgek
2022. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, egy időben többször is előfordult, hogy meleg férfiak próbálkoztak be... Nem tudom, miért, nem vagyok meleg, de valamiért azt hitték, az vagyok.
2022. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor gyerek voltam, olyan területen laktunk, ahol a házunk mögött az út másik oldalán erdő volt, gyakran mentünk oda sétálni, vagy barátokkal tanulni. 10 éves voltam, mikor a legjobb barátnőmmel terméseket gyűjtöttünk egy iskolai feladathoz, és megtaláltuk egy középkorú férfi felakasztott holttestét. Sikítva szaladtunk haza, annyira megviselt hogy még évekkel később is gyakran voltak rémálmaim és azután nem szívesen mentem az erdő közelébe.
2022. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 nagyon sajnálom, hogy veled is történt ilyen :(

Egyetértek, egyszerűen nyomasztó, hogy tényleg meg mernek páran ilyent lépni. Főleg, amikor otthon várja őket a családjuk...

2022. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!