Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled paranormális...

Történt már veled paranormális dolog? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már itt kérdésnek is kiírtam, mikor megtörtént, azt nem tudom elmondani milyen érzés volt.


Többször megtörtént már,utána még a bőröm is lúdbőrös lett.De ami ma délután történt, attól az egész család beleborzongott.

Nagyszülőktől jöttünk haza.Egy könyvet olvastam náluk, amit utána haza is hoztam.Anyuék tv-ztek a nappaliban, én olvastam mellettük.Anyu ment ki vízért,kértem vigye ki a könyvet a polcra, mert már nem akarom olvasni.

Megnéztük a filmet.Megfürödtem, majd akartam menni a szobámba, vittem volna a könyvet.

Kérdeztem anyut,hova rakta azt mondta a szekrénybe, de nem volt ott.

Össze vissza kerestük, apu is nézte mindenhol.Sehol nem találtuk.Mikor már mérgesek voltunk, mert még apu is látta anyu hova rakta,nem tudtuk már hol keresni.

Ekkor megcsörrent a telefon, a nagymamám volt, hogy ott hagytuk a könyvet nála, a könyvespolc legfelső polcára volt rakva.Anyu kezéből még a telefon is kiesett, mikor ezt mondta neki a mama.nem akartuk elhinni.

Egy másik helyen volt a könyv, egy polc legfelső emeletén, ahová raktam, otthon.

Aki ért ilyen jelenségekhez, vagy jártas ebben a témában,tudna nekem erről írni?

Mi ez a jelenség, miért jön létre?

Apu érdeklődik az ilyen témák felől, de ezt nem tudja ő sem felfogni és megérteni, most a neten próbál meg ő is kutakodni erről.

Aki tud ilyen témában bármit, írja le, ez milyen jelenség, mi alapján lehet elindulni, erről olvasgatni.

Miért történik ez meg véletlenszerűen?



Itt a kérdésem is ezzel kapcsolatban, akit érdekel.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__1..

2021. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Vicc nélkül mondom:


Volt időszak, amikor a könyvespolc legfelső polcáról kb heti 1-2x leesett egy könyv, ha az el lett rakva, akkor egy másik, és ezt ment hónapokon keresztül.


Aztán anyukám azóta tart szentelt vizet a polcon meg lelocsolta a polcot, azóta nincsen ilyen jelenség.


Annyira nem tartom parának, biztos van rá valami magyarázat :D

2021. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer fogmosás közben hallottam, ahogy az egyik polcon lévő művirág cserepestül arrébb csusszan. Egyedül voltam bent, ajtó és ablak is csukva volt, és 2x is hallottam egymás után, és a virág tényleg nem az eredeti helyén volt, hanem teljesen rátolva egy dobozra. Azért elég para volt :D
2021. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik évben a barátnőméknél voltam karácsonykor. A karácsonyfa egy asztal tetején állt feldíszítve. Beszélgettünk-beszélgettünk, egyszer csak nagyon erősen elkezdett rázkódni a feldíszített fa. Az volt benne az érdekes, hogy ugyanazon az asztalon éppen voltak poharak is, a poharakba pedig pezsgő és bor volt töltve. Az italok nem hullámoztak a pohárban, tükörsima volt a felszínük, a fáról viszont potyogtak le a díszek. Tiszta para volt a szitu. Mondom a barátnőmnek: hú, mi volt ez? Azt mondja: "Ne törődj vele, mi már megszoktuk. Egy kedves idős doktornőé volt korábban ez a lakás, valószínűleg ő jár haza még mindig. Anyukámat tegnap este lefekvéskor, lámpaoltás után megsimogatta valaki. Nem én voltam, mert 4 méterrel távolabb feküdtem a saját ágyamban. Más meg nem volt rajtunk kívül a lakásban." Utána meg azt mesélte, hogy eddig kivétel nélkül MINDENKI, aki vendégségben megfordult abban a lakásban náluk, mindenki tapasztalt valami szokatlant, furcsát.
2021. szept. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy óra a polcon a nappaliban. Valamiért esténként átkerült a kanapé mellé. Először azt hittem leesett (bár 3 métert nem tudom hogy csúszik el a kanapéig) és visszaraktam a helyére. Másnap megint. Már probáltunk a férjemmel logikus magyarázatot keresni (földrengés, huzat stb), de semmi más nem mozdult el soha, csak az óra.


A sokadik alkalommal megfogtam és megreptettem a kinti kukába, azóta nincs ilyen baj. :D

2021. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elég durvák amiket írtatok :D Velem egyszer történt egy nagyon para dolog, de akkor még gyerek voltam, és senki nem hitt nekem.. pedig a szemem láttára indult el az óra az asztalon, és esett le a földre, miközben se huzat, se semmi és senki más nem volt a szobában, csak én. Az asztalon több tárgy is volt de csak az óra indult el és esett le, amit én meredten néztem, majd sírva kifutottam a szobából, elmeséltem anyuéknak, és nem hittek nekem :)
2021. szept. 28. 13:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Néztük a tv-t a távirányítót a kapaéra raktam, a háttámlára.

Hátradőltem, leesett.Mivel nem tudjuk a tv-t máshogy kapcsolgatni, azonnal kihúztuk, sehol a távirányító.Szétszedtük a kanapét, sehol nem volt.Még hallottuk is ahogy leesik, egyszerűen mögém.

Végén már kínunkban a másik szobában is átnéztünk mindent, mondom mi van ha mégis, véletlen, kitudja hogy, ott lenne,persze nem volt.

Eltelt vagy egy év, mikor jöttünk haza,pont erről az esetről beszélgettünk a férjemmel.Bementem a nappaliba, és a távirányító ott volt a háttámla tetején, az új távirányító amit utána vettünk meg a tv asztalon.

Nem tudtunk megszólalni,egyszerűen a félelem fogott el.

Történt a házunkban több paranormális esemény is, de nem akarom leírni, annyira bizarr.

Több külföldi oldalon is olvasgattam ebben a témában, többféle magyarázat van rá.

Hogy velünk pontosan mi miatt történt meg, még azóta se tudjuk.

2021. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőé is jó sztori, meg a #7-esé is! Ment a zöld. Viszont én nagyon kíváncsi lennék a 7-es többi, bizarr para eseményére is, légyszi írd már le, kérlek! ;)

Nekem is eszembe jutott még egy történet, de ennek a valódiságáért "nem vállalok garanciát", mert nem én tapasztaltam meg személyesen, hanem egy haver mesélte el, hogy ő hogy járt.

Új lakásba költözött a feleségével, 30-as férj és feleség, gyerekek nélkül. A pasi éjjelente kijárt WC-re, mert szólította a természet. És akárhányszor kiment éjjel pisilni, mindig az volt az érzése, mintha nem lenne egyedül. Soha nem látott konkrétan senkit, de a szeme sarkából mintha valami mozgást érzékelt volna. Egyszer azt mesélte, hogy miközben állva vizelt, mintha a háta mögött szuszogott volna valaki halkan, lassan, egyenletesen. Aztán a tarkóján mintha érezte volna valakinek a leheletét. Beleborzongott. Egy másik alkalommal meg hátulról megütötte valaki éjjel egy elég határozott, kemény ütéssel. Pedig a felesége az ágyban feküdt és aludt, meg hát ő amúgy sem ütné meg a férjét. Hirtelen reflexből visszanézett, és mintha valami magas árny alakot látott volna kalapban, de csak egy századmásodpercre, ezért nem volt biztos abban amit látott. Gondolta biztos csak képzeleg. Onnantól kezdve nagyon félt kimenni éjszakánként a wc-re.

Egy alkalommal valami szülinapozásra rokonok jöttek hozzájuk vendégségbe, voltak kb. 15-en a lakásban, több család együtt, szülők, testvérek, testvérek családtagjai stb., amikor az egyik vendég házaspárnak az 5 éves kisfia meredten nézett mozdulatlanul az ismerősöm mögé, mintha látna valamit. Megkérdezték a kisfiútól, hogy "mit nézel ennyire meredten a Laci háta mögött, Dávidka?" Mire a gyerek azt felelte, hogy "Azt a magas, öreg, fekete bácsit a kalapban a Laci mögött". Hát ettől a választól az egész család szétrebbent egy pillanat alatt.

Nem tudom mi igaz ebből, de én ott helyben összesz.rtam volna magam, ha ez velem történik meg.

2021. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Azta k*va :D Ez NAGYON ijesztő!

A 7-es válaszoló többi sztorijára én is nagyon kíváncsi lennék, de persze ha nem akarja megosztani velünk, akkor nem erőltetem :)

2021. szept. 28. 16:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A 8-ashoz hasonló szomszédommal is megtörtént.

Adott egy 3 éves gyerek, apukája vitte lefeküdni aludni.

A gyerek megkérdezte tőle, hogy "apa, te tudod ki ez a bajszos bácsi aki itt lakott?"

Szomszédom kb levegőt sem vett, csak betakarta a gyereket, joejt köszönt, aztán kint megkérdezte a feleségét, hogy honnan tudja a gyerek hogyan nézett ki a nagyapja (szomszéd apukája), ha sosem meséltek neki róla? Fényképet se mutattak róla a gyereknek, mert be van súvvasztva a padláson egy doboz aljára az album.

A kölyök mégis valahogy valahol látja az öreget...

2021. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!