Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves leszek, és semmit sem...

28 éves leszek, és semmit sem értem el. Ennyi idősen, már kéne valamit felmutatni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi az a semmi amit elértél?
2022. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért nem értél el semmit. Ha a saját hibád okán, akkor tudsz javítani a hibáidon.
2022. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy kéne. 10-el idősebb vagyok, én se értem el semmit :)
2022. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél elérni. Nekem ennyi idősen ami a célom volt az egy jól fizető munkahely, jogsi és nyelvvizsga. Ha vannak céljaid és teszel értük, akkor el is fogod érni.


Ha mondjuk Rózsadombon szeretnél egy haromszintes családi házat bejárónővel, az egy kicsit nehezebb. :D

2022. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokféleképpen lehet élni, nem csak egyetlen út létezik. Szóval nem "kell" semmit elérni, inkább élj úgy, hogy sok örömöd teljen benne. Az, ha élvezed, amit csinálsz, előbbre visz, mint rákényszeríteni magad arra, amit mások tesznek. Csak nehéz megtalálni, hogy mi is ez a valami, ha eddig elnyomtad magadban, hogy megfelelj pl. a szüleidnek, vagy beilleszkedj egy társaságba.


Ha pedig vannak vágyaid és céljaid, adj időt magadnak a megvalósításra, mert nem mindegy, hogy honnan jössz, miből építkezel. A fejlődésedet a saját körülményeidhez mérd, ne másokéval hasonlítsd össze.

2022. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Elsősorban magad felé. Te elégedett vagy azzal, ahol vagy?
2022. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát se házam, se autóm, illetve van tartozásom nem kevés
2022. dec. 13. 11:38
 8/18 anonim ***** válasza:

Autóm nekem sincs, de neked kell?


Ebből nem derül ki, Te magadat hogyan látod.

2022. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindenki saját maga életének a kovácsa. A te felelősséged a saját életed. Az, hogy te itt tartasz jelenleg, az a te döntéseidnek az eredménye.


A tartozás a lakáshitel miatt van?

2022. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

szrd le más mit gondol.

törekedj 3 havi tartalékra, tanulj,képezd magad és próbálj elhelyezkedni.

a nugdíj miatts e aggódj ha lesz is kb 10évnyi munka elég hozzá. HA van időd pihenj töltődj.

2022. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!