Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fizetnétek egy termékért a...

Fizetnétek egy termékért a normálnál 900%-al magasabb árat, csak az ért, hogy kicsit személyre tudjatok szabni magatokra?

Figyelt kérdés

+900%, tehát x10 árban.

Megér ennyit az, hogy kicsit szebb/jobb/kényelmesebb?



2022. ápr. 11. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami szebb, jobb, kényelmesebb, mint az ami tized annyiba kerül, akkor az nem is ugyanaz. Te azt a tízszeres árú valamit akarod megvenni, nem azt a x ft-ba kerülő valamit, ami tök más.🤷‍♂️
2022. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Elképzelni sem tudom, mi lehet az, ami tízszeres áron is kellene.
2022. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Látni kéne a konkrét helyzetet, de ekkora különbség nem valószínű, hogy megérné.
2022. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Szaúd–Arábiában élő sejkek körében szokott gyakori magatartás lenni. Tegyünk egyedi rendszámot a kocsira huszonötszörös áron, meg olyan snassz már egy sima Rolls Royce, tigriscsíkos festést kellene rakatni rá... Épeszű embernek megfelelnek az elérhető dolgok is.
2022. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elég sok ilyen termék van.

Most épp egy szemüvegről jutott eszembe a kérdés. +4,5-es, tehát közelre kell. Kínából, Aliexpress-en keresztül 2000 Forint alatt kijön. Magyarországon voltunk egy optikában, a legolcsóbb kerettel és lencsével 28000 Forint. Találtam neten egy oldalt, ott 21 ezerre jött ki ugyanígy. Annyi előnye van a kínaival szemben, hogy biztosan jó méretű, kényelmes lesz, semmi más. Boltokban is lehet kapni olvasószemüveget 2 ezer körül, csak azokban nincs 3-as fölötti. Így akinek annál erősebb kell, itt Mo-n rákényszerítik a több mint 10-szer annyiba kerülő egyedire.

2022. ápr. 11. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évig szemüveges voltam. A szemüvegkeret olyan, mint a cipő, csak úgy szabad megvenni, ha felpróbáltad! Soha nem vennék internetről szemüvegkeretet. Maximum, ha öreg néni lennék, akkor lornyont vennék, amit nem a füleimre akasztok, hanem egy nyélről magam elé tartok olvasás közben. :-)))
2022. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Shaddark ***** válasza:
94%

Ez szerintem nagyon rossz példa, vagy nagyon rossz kérdés.

Itt a NORMÁL ár amiről a kérdés azt hiteti el hogy tízszeres.

A kérdéshez az a példa passzolna hogy 280000-ért veszel Dolce & Gabbana-t mert az jobban tetszik mint a sima.


Egy szemüveghez amúgy kell látásvizsgálat is, a dioptria egy szám. És van sok másik, pupilla távolság, cylinder, tengely...

Amit így, normálisan állítanak elő a látás vizsgálat számai alapján és nem teszi tönkre a szemed, vagy végzi a kukában mert kényelmetlen /lehetetlen használni az ahogyan írtad, minimum 21 ezer.


- Amúgy az Ofotértben sűrűn vannak akciók, most egy 40+20 vagy 20+40 %os van.

2022. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Ennem is kell...
2022. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Viktorta meggvéd minket ettől, így csak az ő felhatalmazásával vagyunk hajlandóak.
2022. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Az én szemüvegem 60000 Ft-ba került.. Állandó, napi szinten hordom, használom, távolra gyengébben látok. Eszembe se jutna kínai oldalról, netről rendelni, mert ki tudja milyen kárt tudna okozni egy nem megfelelően beállított szemüveg. A látás minden pénzt megér szerintem. Ami sokat dob az áron egyébként az a keret, mivel én napi szinten hordom ezért nyilván nem volt mindegy, hogy hogy áll, milyen színű,milyen a szára stb. Én ezen semmiképp se spórolnék a helyedben. A vision expressben ingyenes a szemvizsgálat és hatalmas választék van keretéből, biztosan találsz olyat, ami árban is megfelelő.
2022. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!