Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vettetek már részt verekedésbe...

Vettetek már részt verekedésben, vagy vertek már meg?

Figyelt kérdés
Hogy történt, mi volt a sztori?

2022. dec. 16. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
óvodában gyakran verekedtem fiúkkal. lány vagyok és megvertem mindegyiket. :)
2022. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

2-essel nem kell foglalkozni mert 2 lehetőség van

1.troll

2. valami frusztrált liba

2022. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Mivel 15 éves korom óta thai boxolok, így nyilván verekedtem már mint sportoló, de utcán soha, mivel kifejezetten gyűlölöm az erőszakot. Mindig próbáltam elkerülni a balhét. Ennek 2 oka is van.


Az egyik, hogy ott nincs igazából győztes, és manapság már nem az van hogy verekedsz egyet aztán jól van. 10-ből 9 esetben rendőrségi ügy lesz belőle. Manapság annyi térfigyelő kamera van, hogy simán eljárást indítanak közmegbotránkoztatásért. Arról ne is beszéljünk, ha valakit véletlen úgy ütsz/rúgsz meg, hogy maradandó károsodása lesz. Tudod kinek hiányzik ez...


A másik pedig az, hogy utcán fennáll a veszélye annak, hogy ott késelnek vagy lőnek le a helyszínen, és ez már nem feltétlen csak a cigányoknál jellemző.


Mind1, sosem verekedtem az utcán és nem is vertek meg. Minden konfliktust igyekszem szavakkal elintézni, eddig mindig sikerült.


1 olyan eset van amit nem biztos hogy tudnék szótlanul nézni: pár éve láttam egy videót, még a rendőrség tette fel, hogy valami 170 centis kopasz gyerek ököllel megütött valami idősebb embert a villamoson. Aztán el is kapták az illetőt. Na mind1, szóval azért ha egy ilyen történne előttem, ott azért biztosan nem szavakkal operálnék és nem is nézném tétlenül.

Meg most is volt, hogy 1 cigány felszállt a buszra, valami öreg szóvá tette hogy nem engedtél le a babakocsis nőt, aztán ott is nekiugrottak, minden csak állt és nézett. Ezek az esetek olyanok, amiknél biztos hogy nem állnék mint valami gyökér. De ilyen mesterségesen létrehozott, részegekkel nem kezdek semmi ilyesmit, mert teljesen felesleges és ahogy írtam is, veszélyes.

2022. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Engem gyerekkoromban rendszeresen megvertek. Sakkban.
2022. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, piásan egy cigány lotyó rámászott a pasimra, eléggé osszekaptunk.
2022. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Poénból haverokkal sokszor, komolyan elég ritkán, próbálom kerülni a gázos helyzeteket, senkinek sem kell a következmény (jobb esetben gyűlölködés, rosszabb esetben bíróság)
2022. dec. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Még tizenéves koromban, diszkóból hazamenet belémkötöttek, és kaptam pár ökölcsapást. Meg volt, hogy kétes társaságba jártam, és egyszer valaki alkohol és drog hatása alatt összevert. De ez már a régmúlt. Azt elmondhatom, hogy a 21. szazadban még egyszer sem ütöttek meg. (40/F, tehát '82-es vagyok.)
2022. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!