Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elhagyni a...

Hogyan lehet elhagyni a gonoszságot? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Ha valakire irigy vagyok, vagy ártott nekem, vagy csak szimplán utálom, rosszakat kívánok neki, egyszerűen attól nyugodt a lelkem, ha rosszakat kívánok nekik, akkor meg boldog vagyok, ha ezek be is jönnek.

De én nem akarok ilyen lenni, mégis, mintha jól esne, függenék ettől és gonosz lennék. Viszont szerintem nem vagyok vérbeli gonosz, mert szégyellem magamat ezekért.


2022. dec. 18. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Gondolj minden esetben a karmára. Mert az is működik ám rendesen!
2022. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A karmában sajnos nem tudok hinni. Csomó ember van, aki rosszat tett velem, náluk sem működik.
2022. dec. 18. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

2

úgy értette az 1-es hogy a cica karmára gondolj mert ha nem adsz neki enni akkor működésbe lép

2022. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
😸🙀
2022. dec. 18. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
a gonoszok nem tartják magukat gonosznak, csak a többi ember szerint azok
2022. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező gonosz 😈 😈
2022. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincs köze a gonoszsághoz. Ez maximum rosszindulat. Nem sokkal jobb, de ténylegesen nem bántasz senkit. Gondolni meg azt gondolsz, amit akarsz. Nem a Biblia szerint élünk.

Valószínűleg annyi a gond, hogy a saját negatív tapasztalataidat, eseményeidet úgy küzdöd le, hogy másoknak róvod fel, őket okolod vagy irigykedsz rájuk, ezzel enyhítve a saját szenvedésed. Általános emberi viselkedés. Hétköznapibb és elterjedtebb, mint hinnéd. És nem, nem gonosz. Csak keserű és hiábavaló.

2022. dec. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!