Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Hogyan szabadulhatnék meg a bennem lévő gonoszságtól negatívságtól?

Figyelt kérdés

Hogyan szabadulhatnék meg a bennem lévő gonoszságtól negatívságtól?

Az emberek áltál belémívódot negatívságtól gonoszságtól.

A sok rossz dolgon amin keresztül mentem az emberek miatt szendvedtem el.

De hogyan tudnák megbocsátani és kiűzni a gonoszt magamból és új életet kezdeni?

Van ötletetek. Legyenek szívesek olyanok írni akiknek már sikerült megtérnie, a válaszokat előre is köszönöm.



#kiűzni a gonoszságot, #megbocsátás, #megváltozás, #negatív dolgok elkerülése, #negatív dolgok elfogadása,
2020. nov. 28. 17:11
 1/7 anonim válasza:
Mitol van ennyire rossz kedved ?
2020. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs egxátalán rossz kedvem csak megakarok változni.
2020. nov. 28. 17:19
 3/7 anonim válasza:
Zarkozz be 😅 nalambevallt
2020. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Kezdj valami olyat csinálni amit szeretsz, pl süss pizzát.
2020. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz.

El kell engedni, meg kell bocsájtani.

Célokat kell kitűznöd magad elé, és a saját életeddel foglalkozni.

Próbálj először kisebb célokat, és akkor azok doppingolni fognak.

Én már 2 éve ezek alapján élek, de sajnos a sok rossz közül (ami a környezetem miatt évek óta belém ivódott) egyedül az irigység aminél nem tudtam felül kerekedni.

Dolgozom rajta, de valahogy mégis mindig elbukok.

De remélem, hogy egyszer ezen is sikerül túljutnom.

2020. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogadd el a saját negatív érzéseidet. Kiűzni nem lehet, csak szép lassan átalakítani pozitív érzésekké.


Próbáld meg lezárni a múltat, és úgy dönteni, hogy Te már csakazért sem válsz olyan emberré, mint akik Téged bántottak.


Ők a Te tanítóid, hogy milyen NE legyél soha.

2020. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a nehéz amikor olyan ember bánt, aki hetekig bűbájos, és utána szöges ellentéte. A következetlenség és logika teljes hiánya. Akinek el se lehet mondani ha bánt mert leáll zsarolni. Nagyon fontos eltávolodni, mert az ilyen ember tönkretesz lelkileg, mert a szeretetet rossz élményekhez fogod kötni. Próbálj következetes emberekkel lenni minél többet, akiknek van érzelmi intelligenciája. Neked valamilyen szinten van mert képes voltál megfogalmazni hogy mi zajlik benned.
2020. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!