Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én nem jártam fiatalon...

Ha én nem jártam fiatalon bulizni meg nem is volt barátnőm akkor nekem rosszabb/unalmasabb életem volt azokhoz képest akik jártak meg ismerkedtek ellenkező neműekel?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok most.
2022. dec. 20. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
ha annak érzed, akkor igen, ha szeretnél bulizni, nem tudom mi tart vissza, ha nem szeretnél, és nem érzed hiányát, akkor valószínűleg nem, én se voltam sose bulizni, pedig 25 éves vagyok, és nem is hiányzik a dolog, barátnője meg nincs mindenkinek, aki 23 év alatti
2022. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet tudni, hogy valami nincs rendben, hogy naponta kiírod ezt a kérdést.
2022. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy csak ebből állna az életed, és ennek hiányában otthon csak a falat nézed, akkor igen.
2022. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez felmerül benned, akkor a válasz az, hogy igen, minden bizonnyal.
2022. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet te közben valami akciófilmbe illő életet éltél, ami izgalmas volt, turnéztál, extrém sportokat űztél. Nem csak párkapcsolat tehet izgalmassá egy életet és nem is a bulik.
2022. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, te hogyan éled ezt meg.
2022. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a bogárgyűjtemény készítése nem okozott akkora izgalmat neked, mint a másiknak a csajozás, akkor miért azt csináltad? Ha meg igen, akkor semmi probléma.
2022. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Énse jártam bulizni meg ismerkedni hanem otthon gépeztem és nem is akartam bulizni menni meg ismerkedni se

Csak azért mert mások isznak meg drogoznak én nem fogok, inkább gépezek

2022. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!