Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örök "fiatalság" az öregedő...

Örök "fiatalság" az öregedő külső mögött. ti nem viselnétek nehezen?

Figyelt kérdés
sok attrocitás ért kezdettől fogva, de nagyjából elértem hogy a kisvárosomban nem kérnek már tőlem személyit, ma bevetődtem egy távolabbi kisboltba, idegen eladó néni azonnal hitetlenkedett korommal kapcsolatban. közöltem vele hogy októberben múltam 32. hiába kis szakáll állon, a kölyökképem mindenben hátráltat. nem vesznek komolyan sehol. mondták később jól jön majd, hát én még előnyét sehol sem tapasztaltam. hogy lehet ezt megfelelően kezelni? mögöttem lévő huszonéves lánynak panaszkodott zavarában hogy nem nézek ki annyinak, az meg bólogatott mosolyogva, én meg süllyedek el hogy ellentmondásos külső. nem szeretnék örök életemre bélyeget, de úgy látszik nem tudok érte látványosan tenni sem. láttam már az ellentétemet is, akit huszasan tippeltek 30-as véginek, de még mindig jobban kezelhető szerintem
2022. dec. 20. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
30/f vagyok és velem is ugyan ez a helyzet, volt hogy valaki 17-nek nézett. Én se látom a hasznát, lenéznek és sehol se vesznek komolyan.
2022. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

De most ezzel mi a bajod tulajdonképpen? Azon kívül, hogy egy álproblémát generálsz magadnak?

Nem ciki ha elkérik a személyit, tőlem is elkérték, pedig 26 vagyok, szakállas.

Ez inkább pont hogy egy előnyös tulajdonságod, aminek pont hogy örülni kéne.

2022. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elozd meg!! Ugy allj sorba,h a szemelyid a kezdedben es rogton nyosd at,mielott elkezd azamlazni.
2022. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok, csak lányban és nekem is mindig ezt mondják, hogy később hogy fogok majd örülni neki.
2022. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14 évesen is néztek már 20-nak és bőven húsz fölött is volt hogy elkérték a személyimet. Na, akkor most erre mondjál valamit.

Szerintem ne foglalkozz vele. Sokszor az eladók inkább biztonságból elkérik, sőt van olyan bolt, ahol az a normál eljárás, hogy mindenkitől elkérik, még a 60 évestől is.

2022. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

talán szedhetnél fel pár kilót.

Akkor szoktak tininek nézni ha nagyon vékony vagy.

Normál súly felső részében már felnőttnek néznél ki

2022. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy fiatal vagy, és annak is nézel ki. Ne izgulj, ennek az ideje is lejár egyszer. Sajnos a fiatalság egy olyan betegség, ami napról napra gyógyul.
2022. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Akkor inkább öregedés örök fiatal külső mögött, nem?
2022. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!