Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan 30 éves vagyok, és nem...

Lassan 30 éves vagyok, és nem volt fiatalságom. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertesz ezen, higy nem volt fiatalságod?
2022. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt. Én se tudom feldolgozni.
2022. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam discoba, nem voltak barátaim...
2022. nov. 2. 18:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg most megélni, vagy kilépni kicsit a megszokottságból. 30 évesen se vagy még ezzel elkésve, az meg hogy mások mit szólnak... Egy csomó hozzád hasonló korú jár el még bátran szórakozni, utazni meg más egyéb helyekre és programokra. Ha jó közegbe mozogsz, akkor meg találhatsz olyan embereket/társaságot akik hozzád hasonló helyzetbe vannak + nincsenek lekötve gyerekkel meg ilyesmivel, hanem megvan hozzá az ún. szabadságuk, hogy megéljék ezeket a pillanatokat.
2022. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
2.es vagyok. Én ráadásul a nulla fiatalságom óta egy vacak házasságban tengetem az életem. Szóval full nyomorék vagyok.
2022. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

30 év még nem kor. Sőt, előnye is van.

Fiatal korodban éretlen barátságok tömege várt volna rád, most felelősen gondokodsz, így mély, tartós barátság is kialakuhat.

Nehéz változtatni, de senki sem tudja megtenni helyetted.

S mire észbekapsz, élvezni fogod az új helyzetedet, vágysz más emberek társasága után, de ahhoz el kell indulnod, megtenni az első lépéseket. A boldogtalanságod utjába te magad állsz.

Nem lesz könnyű.

Lesznek buktatók.

No meg a lustaság.

Akard. Meglátod, megéri.

2022. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor sem lesz olyan mint 18 évesen, másik sosem voltam fiatal csajjal, csak 40 körüli nőkkel
2022. nov. 2. 18:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt, de már nem tudok rajta változtatni. Viszont te még fiatal vagy, és egyes "fiatalos" tevékenységekkel bepótolhatod. Járhatsz még szórakozóhelyekre, lehetnek barátaid, bár ezek nincsenek szigorúan korhoz kötve.
2022. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Valóban nem olyan.Elvileg nem érdekel már téged a kábszer, a cigi, a pia.

Ez hiányzik?

A szex nem korfüggő. Ha nem tetszik a negyvenes korosztály, keress mást. Nem lesz különb, csak szólok. Sőt.....úgy megalázhat, hogy abból nem épülsz fel marardandó károsodás nélkül, akár ez is megtörténhet.

Csak állj fel, és ismerkedj. Nem teszi meg más helyetted.

2022. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Ideje lenne felnőni.
2022. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!