Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha nyúlszájam van ?

Baj ha nyúlszájam van ?

Figyelt kérdés

Olyan mint Joaquin Phoenix-nek, tehát nyúlszáj. Volt már barátnőm aki oda vissza volt érte, mert szexepilnek tartotta, de engem sokszor zavart, viszont elfogadtam, mert nem sok embernek van (raletive).


Természetesen kaptam sokszor ilyen olyan beszólást is de nem igazán érdekelt.


Viszont érdekelne fiúk/lányok apukák/anyukák véleménye. Kinek van esetleg, a gyereketeknek barátnőtöknek stb. Ki hogy éli meg ha neki van ? Hogy viszonyultok ha lattok ilyet ?



2022. dec. 21. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Baj.
2022. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volna baj, ha párt keresnék. Talán még előny is lenne. Volt fiú, aki a nyúlszája miatt (is) nagyon bejött.

(L)

2022. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Miért baj ? Megtudnád indokolni ? :)


2. Na, akkor te is szexepilnek tartottad talán, vagy nem zavart vagy kifejezetten tetszett ?

2022. dec. 21. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Észre se vettem, hogy Joaquin Phoenix-nek nyúlszája van. Ha neked is csak ennyire látszik, akkor nincs gond. Ha zavar, akkor növessz szakállat.
2022. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem jobban látszik :D


Nem, most már nem zavar. Abszolút nem érdeke :)


Csak arra voltam kíváncsi ki hogy viszonyul az ilyen emberekhez.

2022. dec. 21. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem riasztana el, mégha olyan feltűnő is, mint Joaquin Phoenixnek.
2022. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
9 éves kisfiút ismerek, aki azzal született (lányom oszt.társa), mikor az elsőt kezdte is hallottam, hogy aggódott, hogy majd csúfolják miatta, pedig alig látni, amúgy meg ovi óta döglenek utána a lánykát olyan kis szép egyébként 😅
2022. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló. Az klassz :) Sajna engem sokat piszkáltak vele, remèlem öt nem fogják.


Amúgy aki nem tudja milyen ez, az el sem tudja képzelni milyen érzés ugyanolyan (nyúlszájú) emberrel találkozni. :D


Köszönöm mindenkinek a választ, jöhetnek még :D

2022. dec. 21. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nem tudom szexepilnek tartom, vagy sem, de tény, hogy aranyos. :)
2022. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9 válaszoló.


Na és lett azzal a sráccal valami ? Esetleg barátok lettetek ? :)

2022. dec. 21. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!