Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire drága plasztikai...

Hmurber kérdése:

Mennyire drága plasztikai műtéttel rendben tenni a nyúlszájat?

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok.Nyúl szájjal születtem melyet elég sok műtéttel rendbe hoztak. Sajnos ez meglátszik és elég negatív hatással van az életemre. Képtelen vagyok párkapcsolatot kialakítani mert folyton elutasítanak, nem egyszer elég durván. Teljesen kiölték az önbizalmat belőlem. Szeretném esztétikailag rendben hozatni az arcom. Mennyire drága az ilyen jellegű plasztikai műtét? Sajnos nincs több százezer forintom rá. Így esélytelen hogy sikerüljön? Vagy törődnek bele hogy ez már változatlan marad?

#plasztikai műtét #Nyúl száj #Párkapcsolati sikertelenség
2019. jan. 22. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több százezer forint lenne, de ezt egy plasztikai sebésszel kellene megbeszélned, ő tudja megmondani, hogy pontosan milyen műtétekkel "hozhat rendbe", illetve hogy mennyiér.
2019. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor úgy tűnik kénytelen leszek megbarátkozni a ténnyel hogy a hátralévő életemben továbbra is sikertelen leszek az ismerkedés terén.
2019. jan. 22. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
A konzultáció a legtöbb plasztikai sebésznél ingyenes. Tehát nem veszítesz semmit, ha elmész és rákérdezel, illetve kötelezettséggel sem jár, tehát attól, hogy elmész nyugodtan mondhatod azt, hogy köszönöm még átgondolom.
2019. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég szomorú hogy így fogod fel az életed.

Miért kéne beletörődnöd? Ha így állsz hozzá akkor tényleg így maradsz.

Amúgy meg szerintem ez egy olyan műtét amit a TB állna.

Érdeklődj róla ne itt keseregj!!!!!

Van sok JÓ plasztikai sebész akinél ingyenes a konzultáció.

Viszont olyat keress aki jártas az ilyenben vagy van fogalma róla.

2019. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3, nem fogja a TB állni ezt, mert ESZTÉTIKAI beavatkozás, nem pedig egészségügyi. Ennyi erővel mindenkinek állhatná az orrműtétet is a TB annak, aki elégedetlen az orrával..

A nyúlszájat már "rendberakták" a Kérdezőn gondolom gyerekkorában, és ennek vannak hegei meg ilyesmik, és ettől érzi úgy, hogy nem tud párt találni.

2019. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
A TB (társadalombiztosítás) úgy vicc ahogy van. Az unatkozó nyanyák sokan csak azért járnak a rendelőkbe mert a váróban beszélgetnek a többi nyanyával aztán amikor sorra kerülnek be nem áll a szájuk az orvosnál, kivizsgáltatják magukat miközben semmi bajuk nincs csak eljátsszák hogy néha ez meg az fáj. Miattuk van az hogy sokszor órákig kell várni hogy sorra kerüljek az orvosi rendelőben miközben nekem tényleg fontos dolgom van ott. Azért fizetem a TB-t hogy a nyuggerek ne unatkozzanak, vagy egészségügyi ellátásra? Közben egy esztétikai plasztikai műtétre már nem ad egy forintot se a TB? Amikor végre volt vizitdíj, szinte mindenhol azonnal sorra kerültem. Kár hogy már nem kell fizetni.
2019. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyi, én is így születtem de szuletesem után és 12 évesen mégmutottek, ma 35 évesen kB annyi látszik, hogy valami gördeszka balesetem volt. A csajok imádnak, szóval biztos, hogy ez az oka? Mennyire feltuno neked? Én azt látom, egy jó orvos csodákat művel, mindenképp érdemes rá sporolnod, ha zavar.
2019. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!