Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet nyúlszáj? Voltam B....

Lehet nyúlszáj? Voltam B. pesten 4D UH-on. Nekem a képek alapján úgy tűnik mintha nyúlszája lenne a kisbabámnak. Aki esetleg tudna segíteni nézze meg a képeket. Elvetetni nem fogom semmikép, mivel már 2 babámat elvesztettem csak h tudjam.

Figyelt kérdés

Amúgy a terhes vitamin mellett plusz folsavat is szedtem,nem dohányzom,nem iszok alkoholt,kávét sem. Köszönöm előre is mindenkinek a válaszát.


[link]


[link]


[link]


2013. júl. 14. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem az.a magzatvíz torzít.egyébként az orvos látta volna és szólnia kell.ennyi.
2013. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szten nincs neki. A doki nem mondta?
2013. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég korai terhességi korban mentél. Ilyenkor még nem lehet túl jó képeket készíteni. Nekemtűnik nyúlszájnak. Gondolod ezt az orvos elhallgatta volna? Nem hiszem...
2013. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem nyúlszáj, inkább csak csücsörít.:)

Ha ne adj Isten mégis az lenne, attól még élhet teljes életet, sőt plasztikázni is tudják már.

Környezetemben 2 nyúlszájú van, és soha nem lettek kiközösítve se bántva érte.

2013. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Judyt77 ***** válasza:
100%
Az orvos a gyerek egészségi állapotát is nézi. Tegnap voltam és sorolta, mit lát, miközben én nézegettem a drágámat. Teljesen biztos, hogy mondta volna, ha lenne neki! Ha teljesen meg akarsz nyugodni, hívd fel őket holnap és kérdezz rá, hogy ezt mondták volna-e, ha úgy lenne és esetleg nézzenek utána. Végülis fizettél érte, simán utána kell nézniük! Majd írj, mi volt!
2013. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1%
hát ez simán nyúlszáj...
2013. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 4D-sen két orra volt a babámnak, mert pont ott volt előtte a köldökzsinór, mikor megszületett, mégiscsak egy orra volt. Nem gondolod, hogy ha baj lenne, az az uh-s szakembereknek előbb feltűnt volna, mint neked?
2013. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nem nyúlszáj nyugi. :)
2013. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a szájával,gyönyörű,nyugodj meg.Egyébként meg tényleg mondták volna ha valami gond lenne.
2013. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6-os vegyél fel egy szemüveget vagy vmit!!! Nagyon vaksi vagy ha neked ez nyúlszáj!!!
2013. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!