Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyúlszája lesz a babámnak....

Nyúlszája lesz a babámnak. Tényleg meg tudják úgy műteni, hogy ne látszódjon? És szülés után mikor fogják megműteni neki?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy nem bírom elviselni a nem egészséges emberek látványát. Csúnya dolog, de ez van. Nem bírom azok látványát, akinek csak egy karja van. Volt egy osztálytársam, aki kancsal volt, sajnos tőle is féltem. El fog az ilyen emberek láttán valami félelem.

Gondolom nem szülés után rögtön fogják megműteni, de addig én mégis mit csinálhatok? Mi van, ha nem merek majd hozzáérni? Mi van, ha nem fogom majd akarni a mellem beletenni a szájába?


Most majd jön a savazás, hogy milyen anya az ilyen, akiben ez felmerül, de ezt csak az értheti, aki olyan kis nyomi, mint én.


2021. ápr. 30. 15:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem fognak benned ilyenek felmerülni, imádni fogod a babádat és minden ilyen aggályod azonnal köddé fog válni ahogy megszületik és a karjaidban tartod. Ha pedig mégsem, akkor legkésőbb akkor amikor helyrerakják a pici száját, amit ma már szinte észrevétlenül meg tudnak oldani szerencsére. Ne aggódj ilyeneken. :)
2021. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Furcsa ezt kimondani és nyugodtan lehet le is szavazni,de valószínűleg nem véletlenül lett ilyen a kislányod,ha így állsz a sérült és fogyatékos emberekhez. A kislányod majd emberségre és elfogadásra fog tanítani. Mit csinálhatsz? Elfogadod szereted olyannak amilyen. Egyébként ha szépen megműtik, akkor valószínűleg alig lesz észre vehető.
2021. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez ma már kb. rutinműtét. Meg se fog látszani a helye.
2021. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De nem érted meg, hogy nem tehetek arról, hogy nem bírom a beteg emberek látványát? Valaki a tűtől fél, na akkor azt meg szóljuk meg azért. Én a nem egészsèges emberektől félek. Ha felkötöm magam, akkor is felni fogok tőle.
2021. ápr. 30. 15:24
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

És még sose fordultál pszichológushoz emiatt???


Szerintem hasznos lenne!

2021. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Ő a te gyereked. Nem fogsz fèlni. Szeretni fogod, ahogy van. Hidd el, így lesz
2021. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Vigyázz! Mert én is ilyen voltam, szeretem a szimmetriát, a sérült embereket pedig nem. Aztán lebénult a fél arcom, most már mindig fujjoghatok a tükör előtt. Szerintem simán meg tudják műteni a nyúlszájat, de azt gondolom később, amikor már nem nő.
2021. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Fiamat 4 naposan már műtötték, 2 éves semmi nyoma
2021. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Írni akartam egy olyan kommentet amilyet a 2-es irt. De így mar felesleges.

Isten nem ver bottal :)

2021. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%

Én se bírom a fogyatékos embereket,de ez sajnos nekik köszönhető(mármint ebből a rétegnek pár embernek köszönhető). Volt hogy vak embert odébb húztam mielőtt a metró alá lépett(finoman tettem és előre szóltam, vicc nélkül az egyik lába már a semmibe lépett), erre elkezdett ütni a botjával, hogy ő nem szorul más segítségere és nem érdekli, hogy elcsapta volna a metró stb. Aztán egy kerekes székes áthajtott a lábamon(marhára fájt), látta, hogy ott vagyok, nem hirtelen bukkantam fel és utána még meg is fenyegetett hogy tönkre vágtam a székét(ja csak ő ment át a vadiúj cipőmön de sebaj) és még sorolhatnám hányszor szólt rám fogyatékos hogy mit nézem őt(nem őt néztem csak halál fáradtam bambultam a semmibe), szinte várják mikor kell védekezni és közben sokszor a körülállok is leszólnak. Na ezt meg utálom, hogy mivel egészséges vagyok én vagyok a szemét nem a másik, holott nyilvánvalóan nem helyes amit tesz, szóval én meg ezért viszolygok tőlük, mert már nem tudom hogyan kéne viszonyulni hozzájuk.

A kérdésre válaszolva, ezt már könnyedén lehet korrigálni és nem lesz semmi gond. Szeretni fogod és kész ugyanúgy meg lehet szokni mint a koszos pelenka cserét.

2021. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!