Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez így mennyire normális,...

Ez így mennyire normális, amit éreztem?

Figyelt kérdés

Kulföldön tanulok, minap könyvtárban voltam, ahol van kompjúter es tudok rajta dolgozni, megírni a Wordban amit kell.

Mellém ült, a mellettem levő számítógép mellé egy arab fiatalabb pasi es elkezdett hangosan rap zenét hallgatni , azt az igazi frusztrált, tranka tranka gumizenet.

2 szer szóltam neki, hogy zavar, 3 dszorra odahívtam a könyvtárost. Sehogyse akarta lekapcsolni.

Az az erdekes, hogy engem olyan düh fogott el iranta, hogy fel tudtam volna rúgni székestől ... nem tudom, normalis e, hogy ennyire dühös lettem....


2022. dec. 22. 05:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél relatív mennyire jön ki,de egyébként megértelek.Én is hasonlóan éltem volna át.
2022. dec. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Faust_Hun válasza:
Fel kellett volna rugnod. Ha fasz és nem tartja be a szabályokat akkor vele van baj, nem veled.
2022. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!