Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami ami nyomaszt és jó...

Van valami ami nyomaszt és jó lenne kibeszélni még karácsony előtt?

Figyelt kérdés

Kezdem én:

Néhány napja halt meg egy szerettem, nagyon rossz volt végignézni, ahogy hétről hétre épült le és szépen lassan elmúlt.

Azt éreztem valakivel kapcsolatban, hogy a barátom lesz, aztán nem láttam soha többé.



2022. dec. 23. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem fél éve halt meg az apukám. A legnehezebb lelki részén már túl vagyok, de még mindig nyomaszt. Próbálom elterelni a gondolataimat vidámabb dolgok felé és koncentrálni a még élő családtagokra.
2022. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Részvétem kérdező.


Számomra is van ilyen, de igazából szerintem erről csak egy pszichológusnak tudnék beszélni, mert elég nagy teher vagy amolyan törés.


Nekem pont most lesz majd 4 éve, hogy karácsony utána 1-2 nappal halt meg apukám.

2022. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem tartozom sehova. Nincsenek kapcsolataim, a régiek elhaltak, újakat nem tudok kialakítani. Nincs jövőképem. Nem biztos, hogy még évekig akarok élni.

Részvétem kérdező!

2022. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Részvétem mindenkinek és nagyon sok kitartást kívánok!🖤 A szerettek nélküli első ünnepek a legnehezebbek, de remélem békésen és a körülményekhez képest boldogan telnek a következő napjaitok!


Sosem volt még párkapcsolatom, és a környezetem egyre nagyobb nyomást gyakorol rám emiatt, volt, aki egészen addig merészkedett, hogy defektesnek hívott emiatt. Pár évvel ezelőttig, egészen 18-19 éves koromig, nem tartottam ilyenre igényt, akkor fordult a helyzet. Viszont idén nagyon magányosnak érzem magam ilyen téren, amin csak ront, hogy konkrétan mindenki első kérdései közt szerepel az esetleges pasim kiléte.

2022. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Egyzserűen lezárok az emberekkel egy rövid idő után, vagy ha valami miatt nézeteltéréünk van. Valaki azt mondta rám, hogy én egy érzelmi terrorista vagyok, ami igaz megfogalmazás. A csenddel verést profin alkalmazom.

Jó lenne, ha leszoknék ezekről a tulajdonságokról, és meg tudnék végre tartani 1-1 kapcsolatot.

2022. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szintén a magány, jó lenne egy kapcsolat, de nagyon úgy néz ki, hogy képtelen vagyok ilyen dolgokra.
2022. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és a bizalmat is, hogy megosztjátok!
2022. dec. 23. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Fontos dontes elott allok ami a jovomet illeti de irto nagy a csaladi nyomas. Probalok a szivemre hallgatni es kizarni mindent, elvegre az en eletem en dontesem.
2022. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Fogalmam nincs mit kezdjek az életemmel, a mókuskerék mentálisan és fizikailag is kikészít, de nem tudok kiszállni belőle, nem tudom, mi jobbat lehetne. Ezek miatt félek, hogy mit fogok majd várni januárban, hogyan vészelem át a következő időszakot, mert csak a szabadságokért élek. Vágyak és célok szempontjából halott vagyok, vagy mint egy robot.
2022. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!