Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt akinél ilyen meghitt...

Volt akinél ilyen meghitt hangulatban telt a karácsony?

Figyelt kérdés

[link]


Egy kis háttérinfó: a videón egy 42 éves férfi van, aki 80+ éves szüleivel él.

Meghitt családi karácsonyi pillanatok, ugye?


2022. dec. 26. 00:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez mi a szar? A csávó engedély nélkül videózta a szüleit és felrakta a netre?
2022. dec. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ki ez mi ez?


Kicsit szakmabéli vagyok (hülye egyetemista). De nem tudtam értelmezni a videót, meg párba belenéztem, azt sem tudtam értelmezni.


Nem fogyatékkal élő a "srác"?


Kül pont lesajnálom nem a jelenséget, az illetőt, hanem az ilyen mentális egészségre káros tartalmakat.

Van nekem is elég bajom.

2022. dec. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miről van szó, de pl én sem szeretem ha rám akarnak erőltetni valamit amit nem szeretnék (és nem vagyok 80 éves). Volt már pár hasonló eset családi körben (pl sógornőmmel), amikor én is így kiakadtam.
2022. dec. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem kimaradt. Valaki mémeljen már a helyére, mi ez a förtelem csatorna?
2022. dec. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Elég sok videója erről szól a csávónak. Azt nem értem miért nem tiltották még a csatornát, meg egyáltalán miért hagyják szabadon garázdálkodni ezt a gyökeret.
2022. dec. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen videókat jelenteni érdemes.
2022. dec. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Jelentettem minden lehető okkkal.
2022. dec. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amúgy az jön le hogy egy 42 éves ingyenélő parazita idegesíti a szüleit és arra alapozott egy youtube oldalt. A tablóképe van kint profilképnek, viselkedésre is kb a 20 éves szinten van megragadva. Azt hiszi milyen vicces, jópofa. Varga Irén lategória.


Ki kéne dobnia az öregnek, akkor videózhatna új dolgokat a "pici fiú" ; pl napi tarha az utcán, plazma adási tapasztalatok stb. Az ilyen semmirekellő nem megy el dolgozni soha.

2022. dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem szomorú, hogy sokan követik ezt a szegényt (kommentekből olvasni a "lelkesedést"), várva az újabb videókat.

Nem tudom miképpen, hogyan lehetne jelenteni az egész csatornát vagy a videókat egyenként (sose csináltam még ilyet)...

Esetleg a videók olyan részeinek jelentésére (is) van lehetőség, ahol egyértelműen olyan történik, ami nem kerülhetne fel?

Valószínűsíthető egyébként, hogy értelmileg sem teljesen ép a srác.

2022. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem végig de ki ez a szutyok?

Sajnálom a szüleit.

2022. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!