Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek milyen hangulatban...

Nektek milyen hangulatban telt el a Karácsony? Előző évekhez képest nyugodtabbak voltatok, frusztráltabbak, vagy ugyanolyanok? Ha boldogabbak, békésebbek voltatok, mint a korábbi években, akkor lehetett valami plusz, pozitív, befolyásoló tényező?

Figyelt kérdés

Ha boldogabbak, békésebbek, esetleg elégedettebbek voltatok, mint a korábbi években, akkor lehetett valami plusz, pozitív, befolyásoló tényező (pl költözés, új szerelem, egyebek), ami okozhatta, vagy nem volt, pusztán szimplán boldogabbak voltatok?


Nagyon kíváncsi vagyok, előre is köszönöm a válaszokat.



2017. dec. 29. 18:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy negatívummal kapcsolatosan is írhattok, ami miatt esetleg negatívabb volt, mint máskor. Ez olyan kutatás féle lenne, és sokkal nyugodtabb voltam, kíváncsi vagyok, mások is voltak-e így, ez általános jelenség volt-e.
2017. dec. 29. 18:39
 2/13 A kérdező kommentje:
Meg még annyit,hogy ezt csak saját magamnak,mert tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez ilyen általános, általánosan tapasztalt jelenség volt-e.
2017. dec. 29. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szinte semmi karácsonyi hangulatom nem volt a tavalyihoz képest. Az én sztorimhoz hozzátartozik, hogy a családom nem igazán teszi lehetővé az ünnepi hangulatot, de ez sosem befolyásolt, úgy látszik, idén sikerült.
2017. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akinek van kedve,írhattok még!:)
2017. dec. 29. 19:11
 5/13 A kérdező kommentje:
*mármint választ:)
2017. dec. 29. 19:11
 6/13 A kérdező kommentje:
Légyszi,írjatok még; le akarom szűrni,hogy globálisan történt-e valami, vagy csak én vagyok vele így; mert azok miatt, amiket példának írtam
2017. dec. 29. 19:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtabban telt, mint a tavalyi es SOKKAL nyugodtabban, mint az azelotti.

2 eve messzebb koltoztunk a csaladtol, igy a karacsonykor korabban megszokott rokonlatogatas, utazas, kismillio csaladtagnak valo ajandekvasarlasi cirkusz tavaly ota eltunt. Fantasztikus.

Azota csak negyen unneplunk, gyerekek es mi szulok. Vegig csak lazitas, egyutt jatszas, hosszu setak, tevezes.

Iden elkezdtem en is dolgozni, igy mar az a kisebb stressz is elmult, ami az anyagiak miatt volt tavaly. Ennek ellenere ugy dontottem tovabbra sem csinalok nagy cirkuszt a karacsonybol.

Par nappal elotte kivettem egy szabadnapot es bevasaroltam a jatekokat, ferjemnek aprosagot es a karacsonyi menuhoz + utana ket napra szukseges elelmiszereket.

Egyfele egyszeru sulthusos menut csinaltam es bejglit, semmi orultekhaza es kapkodas.

Elegedett vagyok az egesszel.

2017. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a karácsony, a férjemmel együtt a szüleimnél töltöttük a szentestét is. Minden király volt.
2017. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mentek a zöldek ezekre is
2017. dec. 29. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a legszarabb.
2018. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!