Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Augusztus van, és karácsonyi...

Augusztus van, és karácsonyi hangulatban égek. Ijesztő. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Szóval. Karácsonymániás vagyok. Az utolsó ünnep nagyon egyhangúan telt, és nem tudtam rendesen megünnepelni. Egész évben hiányérzetem volt utána. Ezt csinálom már évek óta. Nyáron kezdődik,és november végén fejeződik be nálam ez a hangulat izé xd. El vagyok tolódva. Ki az aki rajtam kívül várja még a Karácsonyt?

2017. júl. 13. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Július van, csak szólok. És maradjon is, mert gyűlölöm a telet.
2017. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Annál rosszabb. Banyek azt hittem már augusztus van.
2017. júl. 13. 09:50
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Én nem szeretem a karácsonyi időszakot, de ennek ellenére a 30 fokban nekiálltam énekelni az "O Tannenbaum"-ot...


Nem érzed ezt kórosnak egyébként? :)

2017. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a karácsonyt, bár nagyon nyár párti vagyok, így várni nem mondanám, hogy várom, viszont olyan leárazások vannak egyes boltokban, hogy azonnal az jut eszembe, hogy: ezt megveszem ennek ezt meg annak, hű itt 3-at fizet 6-ot vihet akció van stb jó lesz karira.


Így nekem is eszembe jut a karácsony többször is a kelleténél, szinte minden vásárlás alkalmával. Mert télen lehet, hogy azok az akciók már nem lesznek meg, vagy rosszabb akciók lesznek pl a harmadik után a negyedik féláron, esetleg egyáltalán nem is lesz stb.

Így előfordul, hogy szeptember-október végére én már be is végeztem a karácsonyi vásárlást. Szaladgáljon a többi bolond télen a hidegben a tömegben :) Így van idő bőven agyalni azon, hogy mit vegyek stb nem az utolsó héten kell elszaladni és mindenkinek valami jóval előrukkolni...

Jahh, mondhatni, hogy én is karácsonyi lázban égek :D

2017. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

csinálj mézeskalácsot! :)

és szagolgass fenyőágakat :)

2017. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is fellángolt a karácsonyi hangulat... minden nyáron előjön! :D

Októbertől meg már hajthatatlan vagyok, nálam nem múlik el november végén.. :D Karácsony után meg mindig szomorú leszek, hogy ennyi volt

2017. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon várom, viszont a július a kedvenc hónapom, szóval annyira mégsem :D

Próbáld élvezni a nyarat, foglald el magad valamivel. Gondolom, unatkozol, azért van időd keseregni.

2017. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ma a csendes éjt énekeltem teafőzés közben. Ja, és meggyújtottam egy fahéjas gyertyát. Én is karácsonyi lázban égek, már most.
2017. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Reszkessetek betörőket ezredszerre...
2017. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Pro tip: Rendszeresen aprítsd fel és tedd zsákba, mert úgy kevesebb tűlevél hullik le a kivágott és melegben kiszáradt karácsonyfáról mintha egészben vinnéd ki.

Egy ilyen mániákus talán mást is felapríthat, hogy csillapítson a szenvedéjén.

2017. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!