Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 körüliek, Ti elköltöznétek...

25 körüliek, Ti elköltöznétek otthonról úgy hogy egyedülállóak vagytok?

Figyelt kérdés
Én 25 vagyok szívesen elköltöznék már, de nincs kivel, így nem sok kedvem van. Csak néha már jó lenne a külön élet, meg azért ennyi idősen már ideje lenne szerintem, de így hogy nincs barátnőm és egyedül kéne laknom nem sok kedvem van.
2022. dec. 26. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresel annyit, hogy stabilan megtudj élni még egy albérlet kifizetése mellett is akkor én azt mondanám, hogy vágj bele. Ha teher lenne kifizetni egy albérletet akkor szerintem várj addig még lesz egy komolyabb kapcsolatod és majd elköltözöl akkor, ha már ott tartasz, hogy összeköltözöl a lánnyal.
2022. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nem kedv kérdése volt. Nem szerettem volna tesóval egy szobában lakni ennyi idősen és a meló miatt is várost váltottam.

Ha életképtelen vagy és szereted ha kiszolgálnak maradj még.

2022. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem életképtelen az aki otthon lakik. Mikor fogjátok már fel?
2022. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
anélkül élek egyedül, hogy el kellett volna költöznöm, élvezem a helyzetet :D
2022. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Én 22 évesen ezt tettem. Nem a kapcsolati státuszomtól függ az igényem az önállósodásra és annak az "igazolására" magam felé, hogy nem vagyok egy életképtelen élősködő. Engem bántott, hogy anyámék annyi munka után még engem kerülgetnek, pedig kőkeményen megdolgoztak azért, hogy a gyerekükből egy tanult, talpraesett felnőtt legyen.


Nem mellesleg, nekik sem kerül kevesebbe a boltban semmi, ők hogyhogy meg tudják oldani és én akkor hogyhogy ne tudnám?


Nem bántam meg, mindenkinek jobb így. 😊

2022. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Bár még sokkal fiatalabb vagyok, de igen. Viszont. Én soha semmilyen körülmények között nem szeretnék egyedül élni. Tehát lakótársakat keresnék elsősorban vagy új lakótársként költöznék be valahova. Az önállóságom meglenne, de elkerülném a magányt. Jelenleg amúgy kolis vagyok már harmadik éve. Ez ilyen átmenet szerintem az otthon lakás és az önállósodás között. Úgy érzem elindultam a megfelelő úton.

21/N

2022. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok már annyi, de igen, én 19 évesen elköltöztem, kapcsolat nélkül, mert nekem ez magától értetődő volt, nem jártam már iskolába, dolgoztam, alap volt, hogy nem lakom tovább a szülőkkel.
2022. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Már 5 éve nem laktam akkor otthon. Én szerettem egyedül is.
2022. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb ha megszereted az egyedulallosagid is. Sot, sajnos at lehet esni a lo tuloldalara is vele. Annyira bejon, hogy utana nehezen koltozol ossze, alkalmazkodsz mashoz.
2022. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Pénz kérdése minden, ha azon múlna az elköltözés hogy mikor lesz barátnőm, akkor a szüleim házában halok meg fixen.
2022. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!