Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elköltözne párotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elköltözne párotok egy másik városba, utána mennétek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
igen
2017. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Jelenleg nem. Ha olyanok lennének a körülmények, akkor igen. (Most egyetemre járok, csak egy BME van a világon)

De szerencsére őt most rengeteg dolog köti ide, ez a veszély nem fenyeget.

2017. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem minden esetben
2017. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Minek? Neki fontosabb a költözés nélkülem (hisz a kérdés erről szól), mint a kapcsolat.
2017. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen egyértelmű.
2017. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Leginkább attól függ hogy a jelenlegi életemet (tanulás, munka) mennyire tudnám folytatni ott, hiszen hiába vagyok mellette, ha közben nem tudom azt csinálni, amit szeretnék. Illetve még a nagyon kis távolság (max. 30 km) az ami miatt nem biztos hogy költöznék, mert az naponta is megjárható út.
2017. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. A világ végére is akár.
2017. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Mégis hány km-re van az a város? Azért nagyon nem mindegy, hogy pl. egy Budaörsre, egy Nyíregyházára, vagy mondjuk egy Novoszibirszkbe kell költözni.
2017. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem egyértelmű nem.


Mivel Budapesten élek, ha országon belül költözne máshova, akkor nem. Ha országon kívül nyugatra, akkor igen, de akkor sem utána mennék, hanem eladnám a lakásom, és magamtól mennék.

2017. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, Zürichig jöttem "utána" :)


És egyáltalán nem bántam meg, és ha máshol kapna ajánlatot, oda is mennék vele, ez természetes.

Ha én kapnék munkaajánlatot akár Norvégiában pl., akkor ő mondana fel és keresne ott melót.


Nem nagy ügy, szeretem és az a lényeg, hogy együtt legyünk, nem az, hogy hol.

2017. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!