Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha 21 évesen nem megyek...

Gáz ha 21 évesen nem megyek sehova szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Egymagam leszek és a gépet fogom nyomni

2022. dec. 27. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz, nem kötelező ilyenkor menni bulizni,azt csinálsz amit akarsz.
2022. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Miért lenne gáz? Sokan vagyunk így, én is egyedül leszek idén is. Ez van.


A társaság néha hiányzik, de az nem, hogy tönkretegyem magam a mértéktelen alkoholizálással.

2022. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én szintúgy ezt fogom tenni, és idősebb vagyok. Ne foglalkozzál már mással…magaddal foglalkozz.
2022. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha van kivel akkor lehet meg fogod bánni hogy a fiatalságodat elpazarolod, de ami neked jót tesz azt válaszd, semmit sem kötelező!
2022. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Gáznak gondolod, ha igen, akkor az.


Miért az az elpazarlás ha nem megy? Miért nem az a pazarlás, ha megy?!

2022. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Idén senki nem megy a barátaim közül. Nincs kedvük vagy aki megy is nem hívott
2022. dec. 27. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem pont az a gáz aki egy dátum miatt kötelezőnek tartja lerészegedni. Értelmes ember nem törődik ilyesmivel, csak a suttyó hülyegyerekeknek kell indok hogy legyen mivel legitimálni mikor hajnalban összehányják a várost "De hát újév van bulizni kell".
2022. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem, de az sem jó, ha nem mozdulsz ki soha.
2022. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

A helyedben elmennék.

2022. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Legszívesebben mindig csak ilyen este 10-ig tartó programot csinálnék. Mondjuk egy vacsi egy olyan étteremben, ahol még nem voltam. Aztán aludnék, nem várnám meg az éjfélt. Csak azért ha párkapcsolatban vagy, vagy bulizósak a barátaid, nem teheted meg.


Életem legrosszabb ünnepi élményei mind szilveszterhez kapcsolódnak, egy "barátom" még tiniként kétszer is csinálta meg velem, hogy azt mondta, menjek át, aztán pár nappal előtte lemondta, én meg már nem tudtam kihez csatlakozni, januárban meg az egész osztály arról beszélt, hogy mekkora féktelen bulit csaptak. Aztán amikor már nem voltam bulizós, mennem kellett, hogy ne nézzenek ki. Szingliként és kevés baráttal is voltam már, akkor otthon voltam. Jó volt!

2022. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!