Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha 19 évesen még mindig...

Gáz, ha 19 évesen még mindig nem megyek sehova szilveszterezni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem gáz ha nem mész.

Az már egy kicsit ha akarnál menni de sehova se hívnak.

Az még gázabb ha bekönyörgöd magad valahova mint ahogy sokan szokták.

És az is gáz hogyha nincs kedved az egészhez, de azért mész hogy ne tartsanak gáznak.

2016. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiú/lány vagy? Honnan írsz? :)
2016. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én azt mondom hogy nem. Ha te nem érzed szükségét akkor maradj otthon békességben nyugalomban.
2016. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, az a gáz, hogy ,,kötelező" ilyenkor a felhajtás, és ha valaki nem megy, azt ,,gáznak" tartják. Ha nincs kedved ne menj, senkinek semmi köze hozzá. Én sem fogok idén nagy ügyet csinálni a bulizásból, mert másnap már tanulnom kellene.
2016. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, 19 éves koromig én sem mentem sehova. Akkor ezt még cikinek éreztem. 20 évesen mentem először buliba, de nem élveztem a hangzavart, meg a tömeget, úgyhogy ismét otthon töltöm a szilvesztert. Szerintem az a legjobb, tapasztalatból mondom.
2016. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ahogy Te érzed.

Én pl. vizsgaidőszakban volt, hogy kihagytam.

(Olyan is volt, h. jan. közepi-végi utószilveszteri bulival pótoltuk.)

2016. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!