Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban el kell előbb veszve...

Valóban el kell előbb veszve lenni ahhoz, hogy aztán az ember megtalálja a helyét a világban?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon el vagyok veszve, azt se tudom, hogy melyik irányba induljak és a szívemre se tudok igazán hallgatni, mert nem diktál semmit. Meg fogom én így valaha találni a helyem az életben? Ti voltatok hasonló szituációban? Ha igen, akkor hogyan kezeltétek, mi volt a megoldás és mit csináltatok átmenetileg, amíg jobbra nem fordultak a dolgok?

Fiatal felnőtt vagyok, ezt csak azért írom, hogy nagyjából sejtsétek az élethelyzetet.



2022. dec. 28. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én önismeretre kezdtem járni. Sokat segít.
2022. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
#1 Az önismerettől szebb lett a külsőd? Taníts mester.
2022. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Ezt hogy kell elképzelni, indítanak ilyen kurzusokat?
2022. dec. 28. 12:44
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem okoz semmilyen gondot az, hogy te itt tartasz az életedben.

És más kérdése alatt sem feladatom a kíváncsiságodat kielégíteni.

2022. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagy többség így tanul, saját tapasztalat alapján. Kipróbálgat és ami nem jött be abból kovetkeztet, hogy mi lehet a következő, ami talán bejönne.

De azért vannak olyanok, akik döntések előtt mar ismerik magukat annyira, hogy az első módszer idő-, anyagi, lelki veszteségeire nincs szükségük.

2022. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
#4 igazán megsajnálhatnál pedig
2022. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyetlen empatikus ember is elég hozzá. Önismereti csoportok is vannak, vagy egyéni.

Mivel sajnos nagyítóval kell keresni az empátiát a magyarokban, nekem pénzért volt. De nagyon szerencsés, akinek van a közvetlen környezetében olyan ember, aki csak meghallgatja. Nem ad tanácsot, nem hazudtol meg, nem kérdezné meg a másik felet is, nem hibáztat. Jelen van.

2022. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6.

Biztos vagy benne, hogy amire szükséged van, az a mások sajnálata?

2022. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért nem. Annyi bizonyos, hogy nagyon sokféle helyzetet át kell élni ahhoz, hogy az ember megismerje saját magát meg az adott helyzetből való kilábalás módját. "Aki dudás akar lenni, pokolra kell annak menni".
2022. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

#8 Diliházba zárnál vagy mire gondolsz? :D



Szép külső nélkül nem juthatsz egyről a kettőre. Örülök, hogy neked legalább megadta az élet. Rólam megfeledkeztek a nagy osztogatáskor.

2022. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!