Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy incel?

Hogy néz ki egy incel?

Figyelt kérdés
Aki itt incelnek tartja magát, linkelnétek emberekről képet, akikre hasonlítotok. Kíváncsi vagyok, mi az amit itt csúnya pasinak hívnak, hogy tényleg csúnya-e.

2022. dec. 29. 12:20
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Önmagukat incelnek vallók válaszát várom inkább :D
2022. dec. 29. 12:52
 12/28 anonim ***** válasza:
98%
Amióta kigyúrtam magam és fazona nyírom a hajam és borostásra hagyom a pofám, én vagyok az akinek "udvarolnak", mégsem tudok becsajozni mert túl sokáig voltam dagadt incel.Nem tudok laza lenni és fogalmam sincs mit kell mondani egy nőnek. Figyelem a többi férfi viselkedését és csak nem tudok olyan lenni. Még mindig szégyellem magam és kicsinek tartom a péniszem. Többször szexelhettem volna de olyankor rendszerint elszököm és frusztrált leszek.Olyan mintha tanult lenne.A külső igenis számít, megadja az alapot de nem minden.
2022. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

14


Nagyon fontos, de bevallhatom, hogy nagyon megterhelő ennyit foglalkozni a külsőmmel.Bírni kell a folyamatos éhséget, keményen kell edzeni RENDSZERESEN és megkellett tanulnom saját magamat nyírni hogy ne adjak ki egy vagyont fodrászoknak.A jövőben tervezek még két péniszvastagító beavatkozást.Ettől remélek változást.Hiszem, hogy merni fogok szexelni ha méretesebb a farkam.Azt akarom, hogy különleges élmény nyújtsak.Jó lenne olyan nőket megismerni akiknek nem számít, hogy nem vagyok szórakoztató és nem tudok szellemeskedni, mert a külsőmet drámaian megtudom változtatni, a személyiségemen nem tudok dolgozni és nem is szeretnék.A komoly, hideg embereket szeretem akik gépiesen működnek.Kifejezetten irritálnak a mosolygó, harsány emberek akiknek folyamatosan szófosásuk van.

2022. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Törölték a kommenteket.


#13 Értékelem a karikatúrát.

2022. dec. 29. 14:00
 15/28 anonim ***** válasza:

Az igazat írtam és pont, hogy nagyon is megvetendőnek tartom a szarkazmust és a humorizálást.Dühít a dolgok nem nevén nevezése.Soha nem űznék gúnyt másokból.


12-es és 13-as voltam.

2022. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Hát ha te mindig éhes vagy valamit rosszul csinálsz. Ha megfelelő tápanyagokat viszel be, úgy is lehetsz jó alakú és egyben nem leszel éhes mindig. Maximum csak vágysz a gyors kajára és ez lelki éhség.
2022. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem hinném.Ha valaki egész életében dagadt, kialakul nála a leptin rezisztencia.Szerintem ez áll a dolog mögött.Csalónapokon gond nélkül letolok akár 15000 kalóriát is egy nap és ezt minden nap megtudnám tenni.És nem is édességekből, hanem magas rosttartalmú ételekből.A gyomrom is hatalmas lehet mert gond nélkül megeszek 1 kiló rizst lefőzve egy lábasból első nekifutásra.Ezzel együtt kell élnem vagy leszek megint dagadt.
2022. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Milyen hajat kell vágatni ahhoz hogy a csajok udvaroljanak nekem?
2022. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Például nekem nagyon durván sűrű barna hajam van és amikor még dagadt voltam rendszerint hagytam elnőni és úgy néztem ki mint egy streber hülyegyerek. Szögletes a koponyám és széles az állkapcsom. Nekem az a megoldás jött be, hogy az állkapocs részen kicsit erősebb borostát nyírok mint a pofám többi részén de nem hagyok szakállat mert túl agresszívnek tűnők tőle és öregebbnek. A hajamat úgy vágom, hogy a minimális szakállammal együtt hosszabbnak tűnjön az arcom mert amúgy nagyon széles. Én azt ajánlom, hogy kísérletezz és ami bejön neked.
2022. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat, áll részén.
2022. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!