Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy incel?

Hogy néz ki egy incel?

Figyelt kérdés
Aki itt incelnek tartja magát, linkelnétek emberekről képet, akikre hasonlítotok. Kíváncsi vagyok, mi az amit itt csúnya pasinak hívnak, hogy tényleg csúnya-e.

2022. dec. 29. 12:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kövérek, csúnyák, igénytelenek, zsíros hajúak, nem használnak dezodort. Pont mint ő:

[link]

2022. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%

Én pl. ugy nezek ki, mint a non-stop együttesből (x faktor) a Zsolt. Néz utána van fb oldala. Ő is incel és én is. Nagyon alacsony vagyok és cigány vagy ahhoz hasonlo. Fontos megjegyezni, hogy fehérek közt nevelkedtem és családon belül is én vagyok az egyetlen cigány.

Tehát maga az alacsonyság már kapásbol incellé tesz. Illetve a borszin ha nem megfelelo a közeg. Tehát ha cigányként élsz cigányok között az nem nagy gond. De ha pl. te vagy az egyetlen egy 700 fos iskolába az már nagy probléma. Akkor egyértelmú, hogy incel vagy. Tapasztalat.

De incel lehetsz akkor is, ha valami aránytalan az acodon. Általában ezek szoktak lenni.

2022. dec. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22-es. A srác egyáltalán nem tünik incelnek. Bárcsak így néznék ki. Esküszom soha egy szavam nem lenne.
2022. dec. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nézz szét a police.hu oldalán.(nem viccelek)


[link]

2022. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
na ez történik ha valakinek nincs veszítenivalója :D legalább a böriben lesz szexuális életük
2022. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#24 dehát ezek rosszfiúk! És az incelek meggyőződése hogy a rosszfiúknak bezzeg mindig jut nő. Tehát akkor azok chadek vagy mik. Vagy akkor hogy is van ez? :D
2022. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"Az incelek úgy néznek ki, mint az elrontott igazolványfényképek."

2022.12.30 gyakorikerdesek.hu

2022. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kb így nézhet ki egy incel:


[link]


[link]


[link]


Ilyen és ehhez hasonló külsejű férfiakkal dugig vannak a társkeresők, szerintem nem nehéz ronda pasikról képet találni.

2022. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!