Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a magyarokról?

Mi a véleményed a magyarokról?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 12:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#6-os, én a Grincs vagyok és a magyarok a zöld színem miatt le/kinéznek :((
2022. dec. 29. 13:34
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy semmit nem képesek úgy hagyni, ahogy az van. Már a másik gondolatatát is kontrollálni akarják.

-Veszek egy fehér autót.

-Jaj, hát miért nem feketét veszel, a fehéren minden kosz meglátszik, én csak jót akarok.

A szépen becsomagolt passzív agresszivitás. Ebben nr.1 a magyar ember.

Ha tovább visszük a fenti beszélgetést, és megvédjük a határainkat, akkor meg a következő van:

-Nekem a fehér tetszik, nem gond gyakran mosni, mosatni. Mi ezzel a gond?

-Most mit húzod fel magad, ha te ilyen okos vagy, csináld akkor.

És nekem senki ne mondja meg, hogy ne általánosítsak, ne akarjon kontrollálni. Ha nekem ez az átlag, akkor azt el kell fogadni. De persze ebbe is bele kell majd kötni. Mert azért itt is vannak szép számú bántalmazók, nemcsak a való világban.

És nagyon nehéz őket kikerülni, mert mindenhol ott vannak. A közösségi médiában, a boltban, a tömegközlekedésen, parkolóban, stb.

Undorító, fekete közeg a magyar nép általánosságban.

Persze van kivétel, ha megtaláljuk őket, már nem is fogjuk figyelni a széthúzó, agresszív, mindenbe beleugató réteget.

2022. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%

A férfiak gyengébbek,mint voltak.

Sikertelenebbek is,sokan nem tudják hol akarnak lenni az életben.

Nincsenek terveik,csak álmaik.

Ahelyett hogy összeülnének,és terveznének hogy mit hogyan elkezdenek marhaságokról beszélni.

A szórakozás kell nekik,ami oké ha meg tudják fizetni.

De a béka segge alól is azt hiszik,hogy van fecsérelni való idejük.

A nők nagyrésze qrva,csak nem ismeri be.

A ruha rajtuk olyan,mintha vékony festék lenne.

Tökéletesen látszik a combjuk,seggük,mellük alakja.

Néha a láb között a nyuszi is,ha elég feszes.

Férfi barátaik körében keresik a potenciális partnereket,a férfiak ezt el is nézik.

Mindketten többet iszunk,dohányzunk,mintsem hogy azon gondolkodnánk hogy hogyan tudnánk egészséges ételeket készíteni meg stb.

İnkább rendelni gyors,egészségtelen fost.

Mindenképpen ki akarnak tűnni a leányok minden oldalon,de legalább tesznek érte.

Csak nem ott ahol kéne.

Férfiak között is van,aki vak annyira hogy lássa a Lamborghinit egy fiatal pali mellett,és azt gondolja hogy ez biztos sokat tanult.

Azt már nem veszi észre,hogy vannak olyan nagy emberek is,akik egy citroennel járnak és 10 évet tanultak.

Sokkal lustább,kevésbé figyelmes és fogékony emberek vannak manapság.

Tabu beszélni az igazságot mondjuk.

2022. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Az elég sokat mutat, hogy 1989 után is ugyanolyan szemétkedők vagyunk egymással szemben, mint előtte. Nem lehet ezt a népet már az igazi fejlődés útjára bocsátani: reménytelen egy nép...
2022. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%
A mai magyarságnak semmi köze az eredeti magyarsághoz. Neked kéne rájönni, hogy mit jelent magyarnak lenni és mit jelent számodra az, hogy magyar.
2022. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

Mint egyén, a magyar kreatív, kíváncsi, emberséges és nagyon okos. Csodálatos dolgokat képes megalkotni... ha külföldön megfizetik érte.


Mint nép, a magyar végtelenül egyszerű, kolomp után bólogató birkanép. Az áprilisi választás ez bizonyította. A magyar népnek vezér kell. Nem baj, ha rossz, akkor szidni lehet, de amerre vezeti a népet, mennek utána. A történelem során majdnem mindig volt ilyen vezér: kende, fejedelem, király, kormányzó, nemzetvezető, pártfőtitkár. Aztán jött a demokrácia, de nem tanultunk meg benne élni. Hiányzott a magyar népnek a kolomp... így most Orbán Viktorunk van. Látjuk, hogy tönkretesz minket, de a magyar népnek ez nem gond. Mert végre vezére van, még ha vállalhatatlanul rossz is.

2022. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
47%
Semmi jo. Ezek nem valtoznak, nem tudnak kibujni a borukbol. Kulfoldon ez hatvanyozodik. GYK: tisztelet az elenyeszo kisebbsegnek, akiket nagyitoval kell keresni. 😈🤷‍♀️
2022. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Sokan csak azért mondják hogy mi magyarok rosszabbak vagyunk, mert van egy világszintű országok közötti gazdagságot rangsoroló hierarchia. Ezen a listán aki gazdagabb a magyaroknál az lenéz minket és elítél, a gazdag országoknak meg mindenki a seggét nyalja. pl: ha ide keveredik egy utolsó szar proli amerikai, egyből nyalják a seggét pedig azt se tudják milyen ember, de lehetett volna németet vagy osztrákot vagy tudom is én mit írni példának.


Egyébként sokszor mi magyarok csak a helyzetünk miatt vagyunk barátságtalanok.

Ha nem egy csóró rabszolga munkásországnak tartanának, boldogabb emberek lennének itt is!

2022. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Lehet ha a Karib tengeren lenne Magyarország, akkor mások lennének a magyarok is, egyszer halottam egy kubait, aki itt él, hogy nem érti miért panaszkodnak, hisztiznek a magyarok ,mikor van mit enniük, még a kukába is kerül. sokkal gazdagabbak, mint a kubaiak, ahol nem biztos hogy holnap már lesz mit enni. Kicsit távolságtartóak vagyunk, nem olyan harsányak, temperamentumosak. A széthuzás meg stb. csak hozzámennek a rossz mentalitásunkhoz. Ez van sajnos.
2022. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%

összehasonlítva egy külföldivel:


A magyarok nagy része sértődött, éretlen, jóval szerényebb képességű, de jóval beképzeltebb.

ahogy sok válaszon ezen az oldalon is látszik, hiányzik sok emberből az önkritika, a problémákkal való szembenézés képessége. Külföldieknáé sehol sem tapasztaltam ilyen beteges szintű kifogáskeresést, mellébeszélést, mint ebben országban. "nem baj, hogy kevesen tudnak angolul, hiszen az angolok sem beszélnek nyelveket" és hasonló óvodás szintű kifogásokat képesek felvonultatni.

2023. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!