Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a magyarokról?

Mi a véleményed a magyarokról?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 12:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20-as De nem de nem de nem úgy van, meg most azért nem meg azért nem xdxdxd


kb. ez szokott menni

2023. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%
A magyar egy nagyon szupi nép lenne, ha az lenne.
2023. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%
Van az a mondás, hogy azt kapsz, amit adsz. Na, magyarok között élve a viszonylag ép idegrendszer, önbecsülés megőrzésének alapfeltétele, hogy ezt úgy módosítod, hogy azt add, amit kapsz. Röviden ennyi.
2023. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó. Nem barátságosak.
2023. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%

10 évet dolgoztam Ausztriában, és egyet mondhatok, lehet sok dolgot mondani a románokra, szerbekre, jugókra, de a magyarnál patkányabb lény a földön nincs. Igen, magyar vagyok, szégyellem is mint a kutya.


A felsorolt nép legalább összetartó, a magyar kivájja a magyar szemét ha az érdekei úgy kívánja. Én seggnyalást meg hátbaszúrást csak magyartól láttam eddig. Ezeket pedig pontosan akkor tapasztalod meg, amikor több nép keveredik, nyilván Magyarországon ezt nem fogod észrevenni, mert ez a természetes. Aztán amikor látod hogy a szerb segít a saját népéből valónak ha bajban van, a magyar meg még jól bele is rúg ha egy másik magyar sz.r helyzetben van, akkor döbbensz rá ilyen apróságokra.

2023. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%
A magyarok többsége hátba támad, kihasznál. Ezen kívül fölényeskedik, kötekedik, kifogásokat keres, de tenni az életéért, gondolkodni már lusta, és összességében képtelen arra teljesítményre, amire egy külföldi.
2023. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
A magyar a magyarnak a legnagyobb ellensége. Csak egy kis hétköznapi példa:több magyar termék a szomszédos országban olcsóbb, mint itthon.
2023. febr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!