Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak egyesek úgy...

Miért nem tudnak egyesek úgy gyalogolni az utcán hogy el lehessen férni mellettük? Másokra odafigyelve

Figyelt kérdés
Pl. egy sétálóutcán ha sokan vannak alig lehet normális tempóban haladni vagy egy hídon a gyalogos részen
2022. dec. 29. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Mert sok a kövér és fenntartják a sort.. Én is sokszor kiakadok rajta, 2-3x annyi helyet foglalnak, mint én. Ha cuccokat is cipelnek, akkor 3-4x akkora helyet, persze nem veszik észre magukat, a kezüket lóbálják, mint a barmok. Azt hiszik ez az ő világuk, hiszen létrejött a Plus Size, és ők kövéren szépek és rászarnak mindenki fejére.
2022. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nekik épült a bolygó! Majmok bolygója 3.0!
2022. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők csak a saját kényelmükkel foglalkoznak, és számukra ez a normális. Olyat, mint hogy másokra tekintettel lenni, nem képes felfogni a kicsi agyuk.
2022. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert a magyarok ilyen büszkék önmagukra: majd a másik ellép.
2022. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Se nem kövérek, se nem magyarok, külföldön élek. Magasról tesznek másokra, négyen mennek egymás mellett, lassan, lóbálják a kezüket. A lépcsőn közepén megy, esetleg cikkcakkban, nehogy meg tudd kerülni. Engem amúgy ez a kézlóbálás zavar igazán.
2022. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem törődnek másokkal, csakis magukkal vannak elfoglalva, csakis a saját dolgukat szem előtt tartva. Vannak, akik elvárják, hogy mások ugorjanak félre, mert magukat felsőbbrendűnek érzik, a többit lenézve.
2022. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!