Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek úgy igazán szép lapos hasa sosem lesz, vagy étkezésre odafigyelve + edzéssel elérhető?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, ha rossz a téma.

Mindigis ilyen vékony és "normál" testalkat közötti voltam, az étkezésre viszont sosem figyeltem különösebben. Fiatalon sportoltam, utóbbi években az is elmaradt. Évekig voltam nagyon vékony betegség miatt (168 cm-hez 52 kg), ekkor már pl a karom, lábam nagyon vékonyak látszott, arcom beesett volt, viszont ekkor sem volt lapos hasam, mindigis kicsit ilyen "előreállós" volt. Ez inkább ilyen genetikai dolog lehet? Egyedül akkor lett lapos, amikor egy műtét után a 168 cm-hez 40 kg-ra lefogytam, de akkor már csont és bőr voltam, az nyilván nem normális.

Most átlag testalkatom van, de ez a kis "pocak" ugyanúgy megvan, pedig nagyon szeretnék lapos hasat. Edzéssel, diétával ez megoldható lenne?

Vagy létezik, hogy a nagyobb has az ugyanúgy megmaradna mert ilyen a genetikám?

23/l



2022. okt. 17. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi pocak teljesen normális a beleknek és egyéb belsőszerveknek kell a hely ami van, hogy kinyomja a gyengébb izommal rendelkező hasi részt.
2022. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzéssel és megfelelő étkezéssel lehet laposabb hasad, de lehet sose lesz teljesen sík, picikét domborodni fog, hiszen ott vannak a szerveid, eszel és genetika is, hogy mit lehet kihozni belőle, ami még egészséges. De az amúgy teljesen normális, ha van egy pici hasad, abszolút nem gáz vagy csúnya, ettől ne érezd rosszul magad.
2022. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
52%

Nekem most sikerült rájönnöm a titkára 40 évesen.

Gluténmentes diétát tartok.

Edzek fenékre, eszek sok fehérjét. Belső hasizom edzést is szoktam csinálni gyógytorna keretein belül.

2022. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Baromság az egész. Egyél normálisan, és éld az életed. Kit érdekel, hogy milyen a hasad, legyél normális.
2022. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként a törzsem is viszonylag vastag (oldalnézetből), olyan, mintha ilyen típusú lenne a csontozatom, szóval gondolom ez is közrejátszik.
2022. okt. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!