Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik itt gátlástalanul őrjönge...

Akik itt gátlástalanul őrjöngenek és másokat szidalmaznak, belegondoltak-e már abba hogy...?

Figyelt kérdés
Könnyen lehet hogy ugyanazt az embert szidják és próbálják megsemmisíteni verbálisan, akinek egy másik kérdésben abszolút imádták és kedvelték a hozzászólását? Vagy akár csak jól elbeszélgettek, mert azonos értékrend és ugyanúgy látnak dolgokat. Miközben egy másik témakörben meg egymás torkának esnek, ugyanazzal az emberrel, csak mert valamiben eltér a véleménye? Simán lehet ugyanaz az ember, csak épp nem is tud róla. Itt a többség névtelen, benne van a pakliban ez is. Mint ahogy épp ugyanaz a személy esetleg csak trollkodik az egyik válaszában, mégis halálos gyűlölet izzik be. Nem kellene ezek tudtában inkább higgadtabban kezelni a kommentelést is?

2022. dec. 29. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Kellene, de mi már csak ilyen elcseszett, frusztrált nép vagyunk.


Én benne vagyok Facebook csoportokban is, utazás, kirándulásos témák. Egyik poszt alatt még mindenki egyetért és barátságos, másik poszt alatt ugyanazok az emberek ölik egymást banális kérdésekben.

2022. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Ezek szerint már arccal és névvel is ez folyik? Szép kilátások a jövőre nézve. Azt hittem ez csak anonim sajátosság.
2022. dec. 29. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

GyK-n kaptam már privátot azért, hogy a küldő kifejtse a problémáját, elmondta a baját. Jó hosszú levelezés volt, végül megfogadta a tanácsomat és talán tudtam segíteni.


Pár héttel később kaptam egy szidalmazó, hát, elég csúnya levelet, láttam, hogy ismerős korábbról a felhasználónév....


Nem reagáltam rá. Bár utólag kíváncsi lettem volna a reakciójára, amikor válaszolva már nem "ismeretlen" jelenik meg neki.


Az internet már csak ilyen :)

2022. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy gondoltak bele.
2022. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!