Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, nők! Ti hogy...

Fiatal lányok, nők! Ti hogy reagáltok, hogyan élitek meg, hogy idősebb pasik gátlástalanul bámulnak?

Figyelt kérdés

Pl. most itt a kánikula, mindenki lenge nyári ruhában van, akinek meg jó alakja van, és csinos, az persze vonzza az ilyen kéjenc, perverz tekinteteket. Nem arra gondolok, hogy valaki rád néz/ megnéz, aztán kész, hanem amikor ülsz a metrón, és a veled szemben ülő 60+os, esetenként igénytelen pasik bámulnak, és nem veszi észre, hogy zavar...

Mit szoktatok csinálni, odébb mész, rászólsz, jelzed valahogy?


2017. jún. 26. 10:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
A bámulástól van sokkal rosszabb is sajnos. Képeket készítenek, feltöltik ide-oda. Undorító!
2017. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

De jó, hogy írod!

Én is pont azt vettem észre, hogy az ilyen hatvan-hetven évesek annyira durván bámulnak. Pedig nem öltözöm kihívóan. De nyilván szoknyában, ruhában járok ilyenkor. De nem az a testre cuppanó, nagyon dekoltált az én stílusom. És mégis.

Konkrétan mellémállnak. Vagy pl. pénztárnál sorban álláskor, belehajolt az arcomba, és direkt beszélgetés kezdeményezett.

Nagyon ki lehetnek éhezve :D

Nem szólok egyébként semmit, mert nem volt senki eddig még bunkó, nem mondtak semmi bántót. De igyekszem gyorsan odébbállni.

2017. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem érdekel. Nézéstől még senkinek sem esett baja. Ha problémád van, akkor felállsz és elmész. Nem is értem miért kell ezen csodálkozni, hogy megbámulnak, ha kiteszed a melleidet az arcába és a segged kilóg a rövidnadrágnak csúfolt bugyi alól. Ha így öltözködsz, akkor vállald a következményeit, hogy lehet valaki megbámul. Én nő vagyok, de még az én tekintetemet is vonzza, ha valaki így van felöltözve, pedig férjnél vagyok és nem vagyok bi.
2017. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó, de frusztrált vagy. A lenge nyári ruhát te miért fordítod magadban p.csagatyának, és dekoltált felsőnek? Sosem teszem ki a mellem, konkrétan nincs is dekoltált felsőm, p.csagatyát sem hordok.

Komolyan nem értem miért kell azt feltételezni, hogy félpucéran parádézva felháborodok azon, hogy megbámulnak...

Nyakbaakasztós, földig érő ruhában voltam tegnap, lenge, nem feszesen alakra simulós, és akkor bámult a metrón egy beles öregember, nagyon zavaró volt. Ez indította el bennem a kérdést, hogy hasonlóan öltözködő lányok hogy viselik ezt.

2017. jún. 26. 11:19
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem csak a vén faszok bámulása zavar. Nálam ez nem korfüggő. Soha semmimet nem rakom ki, pedig lenne mit... Mégis pofátlankodnak. Az öregek meg...noh, volt hogy nem csak bámultak..hanem konkrétan nekem (illetve a melleimhez) dörgölőzött egy vén fószer, mondván..nem fér el másképp. Jah. 1 méter üres tér volt mögötte. Amúgy nem szoktam semmit sem csinálni, max csúnyán nézek rá...van, hogy az is segít. :D
2017. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%

Úgy viselik, hogy nem hápognak. Nem csinálnak belőle ügyet, és nem írkálnak a gyk-ra baromságokat. Az ilyeneknek látszik, hogy nincs jobb dolguk.


De nyugodj meg! Nem csak téged bámulnak! 40 fölötti vagyok bőven, mégis engem is "bámulnak".


Na és? Én is megyek az utamra, meg ők is. Szevasz-tavasz!


Neked tényleg nincs jobb dolgod, elég ingerszegény életet élhetsz......

2017. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
A 3-as, és a 6-os szerintem nem normális...
2017. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Egem nagyon idegesít, hogy tavasztól-őszig folyton bámulnak. Full kellemetlen és nem csak az idős pasikról van szó. Pedig én aztán nem öltözöm kihívón, sőt kövér is vagyok. És gondolom akinek jó alakja van az ennek a többszörösét kapja. Egyébként ha pl szórakozni megyek, akkor annyira nem zavar, de az, hogy már lassan teljesen zárt ruhákat hordok csak mert valaki mindig betalál az igen
2017. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jaj 6-os, az a szánalmas amit te csinálsz. Ez az oldal azért van, hogy kérdést tegyünk fel, de te máris levontad azt a következtetést, hogy ingerszegény életem van. Akkor neked milyen életed lehet, ha egy kérdés ennyire felhúzott :)
2017. jún. 26. 12:00
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Engem is baromira zavar, amikor kocsányon lógó szemmel bámulnak, olyan szinten, hogy látszik, hogy épp mit képzel el, hogy engem milyen pózban... pedig nem is vagyok szép, túlsúlyos is vagyok. Pedig én sem öltözöm k...san (sőt sok ember számára nyárhoz képest túlzottan felöltözve... max. annyi, hogy mivel nem épp kicsik a melleim, már egy sima pólókivágásnál is látszik a melleim domborulata).

Én ilyenkor inkább a szemem forgatom, aztán direkt nem nézek oda. Ha arrébb tudok menni anélkül, hogy nagyon nyilvánvaló legyen, hogy miért, arrébbmegyek. Ilyen látványosan arrébbmenni, rászólni nem tenném, mert nem akarok felesleges drámát, mégsem tapizásról volt szó, meg akkor úgyis én lennék a hisztis p...a, kell a francnak.

2017. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!