Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha kitörne a...

Anonymuska kérdése:

Mit csinálnátok ha kitörne a zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés
mennyi ideig bírnátok ki az apokalipszisba? Esetleg megpróbálnátok valami menedéket keresni, netán felkutatni a többi túlélőt és mondjuk szövetkezni velük vagy mondjuk megölni őket a hogy nektek több legyen a tartalékaitokból? Most komolyan ti mit csinálnátok?
2022. dec. 29. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Túl azon, hogy a klasszikus értelemben vett zombik biológiailag és fizikailag nem létezhetnek, minden bizonnyal megpróbálnék biztonságos helyen élni. Nem tudom, a zombik milyen képességekkel rendelkeznek, ezt azért nem ártana tudni, de pl. ha nem tudnának úszni, akkor egy sziget megfelelő védelmet jelentene ellenük. Ott pedig földművelésbe kezdenék, és megtermelném, ami az éhenhalás ellen szükséges. Ha sikerül, a családomat, és barátnőméket is odamenekíteném. Kicsit őskorias érzés lenne, de szerintem egész jól el tudnák ott éldegélni.
2022. dec. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
De a mechanikailag életben tartott hús-vér emberek is zombik, erre nem gondoltál?
2022. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bezárkóznék a lakásba,önvédelmi eszközöket gyártanak.Ha kaja kéne,ki kéne menni az utcára,felvenném a fapofám,és zombi mód járnék.
2022. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit sok volt a Walking dead?


Én otthon maradnèk bezárkozva. Ha elfogyna a kaja akkor kimennék gyűjteni. Aztán megint napokig nem mennék ki. Halál jól ellennék azt hiszem. De ha világméretű esemény lenne akkor mint a törvények megszűnnének létezni! Ha valaki ártani akarna nekem azzal felvenném a kesztyűt ha ember ha zombi megölném a saját életbenmaradásom miatt. És persze a hazi allataim védelme miatt.

2022. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennék a szüleimhez vidékre, ott nagyobb eséllyel lehetne túlélni a legtovább
2022. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az biztos h mindenkinek lesz fegyvere vagy becsempézi ahogy tud.. Azellen a legjobb zombik ellen, persze létszámuktól függ.
2023. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!